Kontakt PL

Zadzwoń do nas!
Rozmawiaj z nami anonimowo

Szukaj

Znajdź sejf

Znajdź krok po kroku sejf odpowiadający Twoim potrzebom.

do Wyszukiwarki sejfu

Produkty hotelowe

O ofertę dedykowaną sektorowi hotelowemu Hartmann Tresore zatroszczył się w szczególności. Wśród produktów dedykowanych branży hotelarskiej znajdują się sejfy pokojowe i recepcyjne, skrytki depozytowe i zamki hotelowe. Suszarki, lusterka łazienkowe oraz stojaki na bagaże również udogodnią klientom pobyt w twoim hotelu.

 

 

 

Sejfy hotelowe

Sejfy do pokoi hotelowych. W dowolnym rozmiarze, z możliwością wbudowania w szafie lub szufladzie.

więcej

Minibary

Minibar firmy Hartmann Tresore to produkt sprawdzający się zarówno w pokoju hotelowym jak i gabinecie prezesa. Schłodzone napoje i przekąski na wyciągniecie ręki pozwolą twoim gościom poczuć się komfortowo. 

więcej

Zestawy skrytek depozytowych

Zestawy skrytek depozytowych Hartmann Tresore przygotowywane są według indywidualnych preferencji klienta. On decyduje o rozmiarze, ilości i wyposażeniu zestawu. Opcjonalnie do wyboru: szczeliny wrzutowe lub kasety wsadowe.

więcej

Zamki hotelowe

Zamki hotelowe Hartmann Tresore zaprogramowane w bezdotykowej technologii przekaźnikowej są łatwe w obsłudze. Nadają się do użytku w obiektach każdej wielkości.

Sejfy dla biur hotelowych

Do przechowywania ważnych dokumentów proponujemy sejfy antywłamaniowe i ognioodporne w dowolnych rozmiarach i klasach bezpieczeństwa. Sejfy na elektroniczne nośniki danych.

więcej

Sejfy wrzutowe i depozytowe

Zabezpiecz gotówkę w szybki i prosty sposób podczas bieżącej pracy podczas w restauracji, przy barze i w recepcji. Wybierz sejf wrzutowy lub depozytowy.

więcej

Sejfy na klucze

Sejfy na klucze i systemy zarządzania kluczami umożliwiają profesjonalną administrację kluczy w hotelach wszystkich wielkości i kategorii. Sejfy
na klucze HARTMANN są dostępne w wielu rozmiarach, wersjach wykonania
i klasach bezpieczeństwa.

więcej
###HIDE_KONTAKTBOX###