Kontakt PL

Zadzwoń do nas!
Rozmawiaj z nami anonimowo

Transport sejfów

Przeprowadzka? I nagle okazuje się, że ani Państwo, ani firma przeprowadzkowa nie jest w stanie przetransportować Państwa sejfu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Z przyjemnością oferujemy Państwu usługi naszego fachowego serwisu transportowego, dzięki któremu możemy przewieźć dowolny sejf na terenie całego kraju oraz w 8 innych krajach Europy na przystępnych zasadach. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszej oferty transportowej, prosimy informować nas o tym z wyprzedzeniem ok. 2 do 4 tygodni przed planowanym terminem przeprowadzki.

Oferujemy usługi transportowe także w przypadku szczególnie ciężkich sejfów. Oprócz odpowiedniego sprzętu koniecznego np.: do transportu ciężkich sejfów po schodach, dysponujemy przynajmniej tak samo niezbędnym, wieloletnim know-how w tym temacie. Tam, gdzie użycie specjalistycznych narzędzi nie jest możliwe, choćby ze względu na ograniczoną przestrzeń - nasi ludzie pracują przy zastosowaniu starej, sprawdzonej techniki transportu sejfów, tak jak to robiono już przed stu laty, kiedy ciężkie sejfy transportowano bez użycia nowoczesnych urządzeń technicznych.

Szukaj

Znajdź sejf

Znajdź krok po kroku sejf odpowiadający Twoim potrzebom.

do Wyszukiwarki sejfu

###HIDE_KONTAKTBOX###