Masz pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Pomoc naszych doradców

Masz pytania dotyczące sejfów lub ich kupna? Nasi doradcy chętnie Ci pomogą. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Naturalnie, możesz też wysłać nam swoje pytania lub uwagi przez formularz kontaktowy. Nasze doradztwo jest oczywiście niezobowiązujące i bezpłatne.

 

  telefon:

+48 22 595 4090

 

  e-mail:

info@hartmann-tresore.pl

Nasz formularz kontaktowy

Proszę wybrać: Pan lub Pani.
Proszę podać swoje imię.
Proszę podać swoje nazwisko.
Proszę podać swój kod pocztowy (potrzebny tylko do wewnętrznego opracowania Twojego zlecenia)
Proszę wybrać kraj.
Proszę wpisać przynajmniej swój numer telefonu lub adres e-mail.
Napisz wiadomość.

HARTMANN TRESORE

Wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa
od 150 lat

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym ze 150-letnią tradycją rzemieślniczą i wiodącym dystrybutorem sejfów z oddziałami w Niemczech, Europie i na Środkowym Wschodzie. Niemiecka jakość to nasze kryterium – ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy zaufało już wysokiej jakości sejfom i innym zabezpieczeniom HARTMANN TRESORE dla sektora prywatnego i firmowego.

Nabycie systemu zabezpieczeń wymaga indywidualnego, dyskretnego doradztwa i obsługi klienta. Dlatego towarzyszymy Ci od pierwszej, niezobowiązującej rozmowy aż do ostatecznego wykonania i zamontowania sejfu, proponując również szeroki zakres usług serwisowych wokół sejfów. W ramach osobistej, bezpłatnej porady nasi doświadczeni handlowcy omówią z Tobą wszystkie ważne zagadnienia i odpowiedzą na Twoje pytania.