Nasze rozwiązania bezpieczeństwa dla architektów i planistów

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Bezpieczeństwo przez planowanie
- od samego początku

Wartość dodana dla inwestorów

Bezpieczeństwo jest priorytetem – i już w fazie planowania możesz jako architekt i planista zadbać o to, by w nieruchomościach Twoich klientów można było przechowywać wszystko bezpiecznie i zgodnie z przepisami – czy to w budynku prywatnym, czy w hotelu lub w klinice.

Nieruchomości przyszłości

Bezpieczeństwo zaczyna odgrywać w nieruchomościach coraz większą rolę. Jeśli uwzględni się ten aspekt już w fazie planowania, to sejfy i pomieszczenia skarbcowe można optymalnie i dyskretnie wkomponować w budynek. W razie szczególnych potrzeb, stworzymy wspólnie z Tobą odpowiednie rozwiązania kwestii zabezpieczeń.

Ekspert Twojej branży

Dom lub nieruchomość firmowa – jesteśmy Twoim partnerem w sprawie sejfów wszelkiego rodzaju. Nieważne, czy chcesz wyposażyć nową klinikę w pomieszczenie sejfowe, czy przygotować sklepy do handlu – w HARTMANN TRESORE znajdziesz kompetentnego partnera do rozmów.

Nasze rozwiązania w praktyce

Rozwiązania sejfowe dla Twoich projektów
Skorzystaj z naszego doświadczenia i kompetencji!

Proponujemy Ci sejfy wszelkiego rodzaju dostosowane do Twoich projektów i działalności. Odpowiednie sejfy o wysokim standardzie zabezpieczające cenne przedmioty czy wykończona boazerią i w pełni wyposażone pomieszczenie sejfowe dworku myśliwego-pasjonata albo skarbiec dla jubilera – mamy rozwiązania dopasowane do obiektów wszelkiego typu.

Chętnie sporządzimy niezobowiązującą ofertę dla Twojego projektu. Jeśli w naszej szerokiej ofercie podstawowej nie ma sejfu, który Ci odpowiada, to chętnie wypracujemy właściwe rozwiązanie razem z Tobą.

Sejfy dla nieruchomości prywatnych

Sejfy do domu i mieszkania -
bezpieczeństwo od samego początku

Sejfy ścienne i sejfy podłogowe można zaplanować wcześniej i zamontować w miejscach, w których włamywacze w ogóle nie biorą pod uwagę. Również sejfy meblowe są rozwiązaniem dającym się dyskretnie wkomponować w szafę lub biurko.

Naturalnie mamy w asortymencie również duży wybór „zwykłych” sejfów do zabezpieczenia przedmiotów o znacznej wartości. Jeśli Twój klient chciałby bezpiecznie przechowywać dużą ilość dokumentów lub przedmiotów – np. cenną kolekcję broni – to mamy w ofercie pomieszczenia sejfowe o budowie modułowej do swobodnego postawienia lub zabudowania w istniejących pomieszczeniach.

Obok innych mechanicznych i elektronicznych systemów zabezpieczeń – wykorzystaj  sejf jako jeden z elementów projektowania bezpiecznej przestrzeni mieszkalnej lub firmowej.

Indywidualnie wykonane sejfy ekskluzywne -
piękno i bezpieczeństwo w parze

Dla Twoich najbardziej wymagających klientów mamy linię unikatowych sejfów "Signature Safes by HARTMANN". Począwszy od wymiarów i klasy bezpieczeństwa przez lakierowanie w wybranym kolorze aż po wykończenie wnętrza – często ze szlachetnego drewna, z szufladami na ozdoby i rotomatami – sejfy te są wykonywane według wytycznych klientów i zgodnie z ich wyobrażeniami. Chętnie przygotujemy Twoim klientom ich osobisty „Signature Safe”!

Sejfy dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw

W wielu przedsiębiorstwach sejfy należą do wyposażenia podstawowego. Ważne dokumenty, poufne akta i przedmioty wartościowe muszą być zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem i przechowywane w sposób zgodny z ochroną danych. W wielu branżach obowiązują ponadto regulacje prawne i przepisy albo konkretne okresy przechowywania.

U nas znajdziesz sejfy specjalistyczne do bezpiecznego i zgodnego z przepisami składowania np.:

 • środków znieczulających w aptekach, szpitalach i gabinetach lekarskich,
 • broni, np. w budynkach policji, służby celnej i sądownictwa,
 • materiałów archiwalnych, w administracji, muzeach lub przedsiębiorstwach, gdzie przechowuje się duże ilości akt i danych,
 • ozdób, zegarków i innych przedmiotów wartościowych, np. w sklepach jubilerskich albo muzeach, także jako witryny ze szkłem pancernym do urządzania przestrzeni sprzedażowo-wystawienniczych,
 • kluczy, np. w salonach samochodowych i instytucjach publicznych.

Twój ekspert w rozwiązaniach branżowych

Wykorzystaj nasze kompetencje i obszerną ofertę! Tobie i Twoim klientom proponujemy przemyślane koncepcje sejfów, obejmujące wszystkie obszary ryzyka z zakresu branż:

 • firmy z oddziałami
  Oddziałom piekarni, stacjom paliw, restauratorom i innym modelom biznesowym z obrotem gotówkowym, gdzie przychody dzienne i zasoby kasowe muszą być zabezpieczone szybko i bez komplikacji także w trakcie ich działania, proponujemy specjalne sejfy wrzutowe – również do montażu w pojazdach dostawczych – oraz antywłamaniowe i ognioodporne sejfy do zabezpieczenia dokumentów i przedmiotów o znacznej wartości w sektorze administracji.
 • hotelarstwo
  Nasza oferta dla hotelarzy obejmuje sejfy do pokoi i energooszczędne minibary, zestawy skrytek depozytowych, sejfy antywłamaniowe i ognioodporne oraz sejfy wydające klucze i systemy zarządzania kluczami typu e-portier.
 • salony samochodowe
  Do specjalnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej (od salonów poprzez wypożyczalnie aut i firmy spedycyjne) należą sejfy na klucze (także wielofunkcyjne, tj. z możliwością wyboru wyposażenia wnętrza), depozytory kluczy, jak też sejfy przyjmujące klucze i sejfy transferowe umożliwiające całodobowy zwrot kluczy.
 • banki
  W sektorze bankowości jesteśmy kompetentnym partnerem w planowaniu, budowaniu i wyposażaniu pomieszczeń sejfowych i skarbców w bardzo wysokich klasach odporności na włamanie. Mamy w ofercie np. skrytki depozytowe dla klientów.
 • kliniki i placówki opiekuńcze
  Klinikom i placówkom opieki oferujemy sejfy dla pacjentów, minibary, sejfy na środki odurzające oraz sejfy antywłamaniowo-ognioodporne dla administracji do przechowywania danych osobowych, innych ważnych danych i przedmiotów wartościowych.
 • instytucje publiczne i samorządowe
  Od pomieszczenia sejfowego przeznaczonego na archiwum przez sejfy na dokumenty do specjalnych sejfów na elektroniczne nośniki danych – oto nasza oferta dla instytucji publicznych.
 • ...

Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu już w fazie planowania. Skorzystaj z naszego doświadczenia w najróżniejszych branżach i skontaktuj się z nami.

Bezpiecznie i z klasą -
z HARTMANN TRESORE

Jaki obiekt planujesz? Jaką masz koncepcję bezpieczeństwa? Jakie są potrzeby Twojego klienta?

Modele standardowe naszych sejfów są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach wyposażenia, jak też z różnymi systemami zamykania. W razie indywidualnych preferencji chętnie wypracujemy dla Ciebie rozwiązanie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami – bez zobowiązań:

 

  telefon:

+48 22 850 40 45

 

  e-mail:

[email protected]

HARTMANN TRESORE
Bezpieczeństwo dzięki tradycji

HARTMANN TRESORE AG jest bogatym w tradycję przedsiębiorstwem, założonym przed ponad 150 laty jako kuźnia i ślusarnia Hartmann, które w r. 1983 wyspecjalizowało się w zakresie sejfów.