Nasze zabezpieczenia dla architektów wnętrz i obiektów

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Sejfy – bezpieczne urządzanie
wnętrz i obiektów

Zintegrowane bezpieczeństwo

Planując nowe urządzenie wnętrza należy uwzględnić najróżniejsze aspekty. Pomożemy Tobie i Twoim klientom znaleźć sejf, który doskonale wpasuje się w daną koncepcję przestrzeni.

Nowoczesne koncepcje mieszkalne

Przestrzenie do pracy i życia w przyszłości staną się nie tylko piękniejsze i nowocześniejsze, lecz także coraz bezpieczniejsze. Sejf należy dziś do standardowego wyposażenia nieruchomości nie tylko wysokiej i średniej klasy.

Ekspert Twojej branży

Od urządzania nieruchomości prywatnych przez wyposażenie gabinetów lekarskich i biur do budowli przemysłowo-gospodarczych – HARTMANN TRESORE to Twój partner w dziedzinie sejfów i pomieszczeń sejfowych każdego rodzaju.

Nasze rozwiązania w praktyce

Sejfy do wszelkiego rodzaju pomieszczeń
prywatnych i biznesowych

Proponujemy szeroką ofertę sejfów meblowych w wielu rozmiarach, wersjach wykonania i klasach bezpieczeństwa, które można świetnie dopasować do  Twoich pomieszczeń (domów prywatnych, pomieszczeń firmowych, kancelarii czy gabinetów lekarskich) domów prywatnych, czy o pomieszczenia firmowe, jak kancelarie i gabinety lekarskie.

W dziedzinie nieruchomości biznesowych do naszego asortymentu należy też m. in. duży wybór wysokiej jakości sejfów hotelowych. Przedstawimy Ci chętnie indywidualną ofertę albo udowodnimy nasze możliwości w ramach Twojego przetargu.

Sejfy do nieruchomości prywatnych

Nieruchomości prywatne możemy wyposażyć w sejfy meblowe, sejfy wolnostojące lub pomieszczenia sejfowe, czyli mini skarbce w rezydencjach czy dworkach. Twoim najbardziej wymagającym klientom oferujemy sejfy idealnie dopasowane do projektu mieszkania. Wachlarz produktów obejmuje sejfy dyskretnie zabudowane w meblu albo wkomponowane na stałe w substancję budowlaną jako sejf ścienny czy podłogowy. Mamy również ekskluzywne modele sejfów, jak np. witryny ze szkłem pancernym, które mają bezpiecznie przechowywać i jednocześnie eksponować cenne przedmioty lub broń. Dla koneserów polecamy luksusowe sejfy naszej marki "Signature Safes by HARTMANN", wykonywane indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta.

Sejfy dla wszystkich branż

Znajdziesz u nas sejfy do najróżniejszych celów biznesowych –  od gabinetu lekarskiego przez kancelarię lub wyposażenie pokoi w klinice, do sklepu z   tekstyliami. Poniżej kilka przykładów propozycji zabezpieczeń w konkretnych branżach. Oczywiście doradzimy Ci indywidualnie, aby jak najściślej dopasować naszą ofertę do Twoich projektów. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 850 4045.

  • W pomieszczeniach biurowych rozwiązania mogą być bardzo różne: od sejfu meblowego przez antywłamaniowe sejfy ognioodporne na ważne dane i dokumenty lub drzwi pancerne do całkowicie zabezpieczonych pomieszczeń albo części budynków.
  • Hotele i pensjonaty chcą umożliwić gościom bezpieczne przechowywanie przedmiotów wartościowych. W tym zakresie znajdziesz u nas odpowiednie zabezpieczenia – od sejfów hotelowych poprzez zestawy skrytek depozytowych po antywłamaniowe sejfy ognioodporne dla obszaru biurowego.
  • Placówki opiekuńcze i kliniki potrzebują sejfów dla pacjentów i/lub skrytek depozytowych, aby oferować mieszkańcom bądź pacjentom więcej bezpieczeństwa do czego są zobligowani przepisami prawa. W naszej ofercie mamy także minibary do pokoi o wyższym standardzie, sejfy chroniące rzeczy wartościowe dla administracji oraz sejfy do zgodnego z przepisami magazynowania środków znieczulających.
  • Aptekom proponujemy sprawdzone rozwiązania jakimi są sejfy wrzutowe do szybkiego zabezpieczania przychodów także w godzinach otwarcia i sejfy do właściwego przechowywania środków odurzających.

Chętnie opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę albo pomożemy w Twoim przetargu.

Indywidualne sejfy luksusowe –
stylowe bezpieczeństwo dla wymagających

Stylowe bezpieczeństwo dla ludzi którzy również w tej dziedzinie przykładają wagę do niepowtarzalności, zapewniają sejfy ekskluzywne i sejfy z wysokim połyskiem naszej marki „Signature Safes by HARTMANN”. Sejfy są wytwarzane indywidualnie według życzeń i potrzeb klientów, np. z rotomatami albo specjalnie wyposażonymi szufladami na ozdoby. Od lakieru i armatury aż po najmniejszy szczegół urządzenia wnętrza sejf jest wykonany z materiałów najwyższej jakości dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient.

Pomieszczenia sejfowe –
gdy w sejfie nie wystarcza miejsca

Pomieszczenia sejfowe lub drzwi pancerne są rozwiązaniem optymalnym, kiedy potrzeba więcej przestrzeni. Zabezpieczają bowiem całe pomieszczenia albo części budynków; obojętne, czy to archiwum dla urzędu, magazyn cennych eksponatów w muzeum lub pomieszczenie na broń dla pasjonata myślistwa. Ponieważ pomieszczenie sejfowe zawsze wymaga konfiguracji indywidualnej, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zdefiniować potrzeby.

 

 

Bezpieczeństwo to podstawa –
razem z HARTMANN TRESORE

Chętnie sporządzimy dla Ciebie indywidualną ofertę. Na życzenie doradzimy Ci bezpośrednio na miejscu.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę z nami:

  telefonicznie:

+48 22 850 4045

 

  mailowo:

[email protected]

HARTMANN TRESORE
Bezpieczeństwo dzięki tradycji

HARTMANN TRESORE AG jest bogatym w tradycję przedsiębiorstwem, założonym przed ponad 150 laty jako kuźnia i ślusarnia Hartmann, które w r. 1983 wyspecjalizowało się w zakresie sejfów.