Nasze zabezpieczenia dla branży hotelowej i gastronomicznej

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Bezpieczeństwo w hotelu i gastronomii
Ochrona rzeczy wartościowych.

Wartość dodatkowa dla hotelarzy

Jako ekspert w sejfach hotelowych wyposażyliśmy już branżę hotelarską – od działającej w całym świecie sieci hoteli aż po mały pensjonat – w ponad 500.000 sejfów.

Bezpieczeństwo w hotelach

  • sejfy do pokoi,
  • minibary,
  • sejfy wrzutowe i depozytowe,
  • zestawy skrytek depozytowych,
  • sejfy dla zaplecza,
  • systemy wydawania kluczy.

Ekspert Twojej branży

Hotelarstwo i gastronomia mają dość wysokie wymogi bezpieczeństwa. W hotelach muszą być zabezpieczane zarówno przedmioty wartościowe gości, jak i dokumenty własne hotelu. W gastronomii zaś w centrum uwagi jest zabezpieczanie przychodów dziennych także w czasie bieżącej pracy.

Nasze rozwiązania w praktyce

Bezpieczeństwo, wygoda i estetyka
Sejfy hotelowe i minibary w stylowym połączeniu

Eleganckie sejfy do pokoi hotelowych i minibary HARTMANN TRESORE to optymalne rozwiązanie dla hotelarzy, którzy oprócz funkcjonalności przywiązują też wagę do estetyki.

Czarny korpus i srebrne elementy dekoracyjne sprawiają,że sejfy i minibary wyglądają nowocześnie, ale nie rzucają się zbytnio w oczy. W ten sposób wkomponują się w każde otoczenie, a w duecie  – sejf i minibar razem – będą prezentowały się szczególnie harmonijnie.

Sejfy hotelowe –
zabezpieczenie rzeczy wartościowych w pokoju hotelowym

Zaproponuj swoim gościom zdecydowanie więcej bezpieczeństwa i wygody. Z sejfu hotelowego zainstalowanego w pokoju hotelowym można korzystać o każdej porze i jest on praktyczny – przecież Twoi goście nie chcą wciąż nosić ze sobą wszystkich rzeczy wartościowych, np. gdy idą na śniadanie lub korzystają ze strefy spa.

Sejfy hotelowe HARTMANN są proste i intuicyjne w obsłudze, natomiast niezawodne i bezawaryjne w działaniu. W naszej ofercie mamy sejfy hotelowe w rozmaitych wielkościach i wariantach wyposażenia aż po modele do przechowywania laptopów 17-calowych, z oświetleniem wnętrza typu LED i gniazdkiem do ładowania urządzeń elektronicznych.

Większość sejfów do pokoi hotelowych ma możliwość otwarcia awaryjnego bądź jest wyposażona w klucz awaryjny, aby upoważnieni pracownicy mogli szybko pomóc, gdy gość zapomni swój kod. Kupisz u nas klasyczny sejf hotelowy do zabudowy w szafie albo sejf typu top-open do montażu w szufladzie, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce w pokoju.

Niektóre z naszych sejfów hotelowych są wyposażone w funkcję audytu. Dzięki niej możesz odczytać operacje i przenieść dane do komputera.

Poza najlepszymi modelami dla hoteli najwyższej klasy mamy w asortymencie sejfy hotelowe dla każdego standardu. Modele nowej generacji podnoszą swoim nowoczesnym, eleganckim wzornictwem wartość każdego pokoju i doskonale pasują wizualnie do minibarów HARTMANN TRESORE.

Minibary –
wygoda i serwis w pokoju hotelowym

Zwiększ poczucie zadowolenia Twoich gości i zacznij zarabiać instalując w pokoju hotelowym minibar! W ten sposób gość o dowolnej porze dnia i nocy może zaopatrzyć się w chłodne napoje i przekąski, nie wychodząc z pokoju.

HARTMANN TRESORE proponuje minibary w technice Peltiera, tj. termoelektrycznej. Jest ona w 100 % bezgłośna, a modele z klasą efektywności energetycznej A+ są szczególnie energooszczędne.

Zestawy skrytek depozytowych –
wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twoich gości

Ponieważ hotelarze czy gospodarze pensjonatów odpowiadają za przedmioty wnoszone przez gości do hotelu, strzeżone skrytki depozytowe to sensowna inwestycja w celu bezpiecznego przechowywania rzeczy wartościowych gości, a także zabezpieczenie własnych interesów – odpowiedzialność za rzeczy wniesione do hotelu sięga aż 100-krotności stawki za pokój a w niektórych przypadkach nie podlega ograniczeniom.

Przyjazd przez całą dobę
bez zwiększania liczby personelu

Późno przybywającym gościom możesz zaoferować usługę w postaci systemu wydawania kluczy. Dzięki niemu mogą odebrać klucze do pokoju poza godzinami pracy obiektu, a Twoja recepcja nie musi być obsadzona przez cały czas.

Dokumenty własne hotelu
zabezpieczone przed kradzieżą i ogniem

Własne dokumenty hotelu, jak umowy, bilanse, dane osobowe personelu i klientów powinny być przechowywane w certyfikowanym sejfie antywłamaniowo-ognioodpornym chroniącym rzeczy wartościowe. Nasze sejfy w różnych rozmiarach, klasach odporności antywłamaniowej i ogniowej są optymalnym rozwiązaniem dla obiektów hotelowych każdej wielkości.

Bezpieczeństwo to podstawa –
razem z HARTMANN TRESORE

Planujesz nowy obiekt czy chciałbyś zwiększyć bezpieczeństwo już istniejącego hotelu bądź lokalu gastronomicznego? Jakie są Twoje potrzeby? Jak możemy Ci pomóc?

Nasze modele standardowe są dostępne w licznych wielkościach i wariantach wyposażenia oraz różnymi systemami zamykania. Jeśli masz specjalne wymagania, to chętnie wypracujemy dla Ciebie rozwiązania bezpieczeństwa zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Na życzenie możemy też spotkać się u Ciebie. Skontaktuj się z nami – bez zobowiązań:

telefonicznie:   +48 22 850 4045

mailowo:   [email protected]