Skontaktuj się z ekspertem

Proszę podać swoje imię.
Proszę podać swoje nazwisko.
Proszę wpisać swój numer telefonu.
Proszę wpisać swój adres e-mail.

Masz pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Pomoc naszych doradców

Masz pytania dotyczące sejfów lub ich kupna? Nasi doradcy chętnie Ci pomogą. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Naturalnie, możesz też wysłać nam swoje pytania lub uwagi przez formularz kontaktowy. Nasze doradztwo jest oczywiście niezobowiązujące i bezpłatne.

 

  telefon:

+48 22 595 40 90

 

  e-mail:

[email protected]

HARTMANN TRESORE

Wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa
od 150 lat

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym ze 150-letnią tradycją rzemieślniczą i wiodącym dystrybutorem sejfów z oddziałami w Niemczech, Europie i na Środkowym Wschodzie. Niemiecka jakość to nasze kryterium – ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy zaufało już wysokiej jakości sejfom i innym zabezpieczeniom HARTMANN TRESORE dla sektora prywatnego i firmowego.

Nabycie systemu zabezpieczeń wymaga indywidualnego, dyskretnego doradztwa i obsługi klienta. Dlatego towarzyszymy Ci od pierwszej, niezobowiązującej rozmowy aż do ostatecznego wykonania i zamontowania sejfu, proponując również szeroki zakres usług serwisowych wokół sejfów. W ramach osobistej, bezpłatnej porady nasi doświadczeni handlowcy omówią z Tobą wszystkie ważne zagadnienia i odpowiedzą na Twoje pytania.