Producent sejfów

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

HARTMANN TRESORE –
poznaj nas bliżej!

Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię. W roku 1983 wyodrębniła się specjalizacja w zakresie sejfów. HARTMANN TRESORE AG do dziś pozostaje w rodzinnych rękach.

Obecnie HARTMANN TRESORE należy do wiodących firm oferujących sejfy w Europie - z kilkoma oddziałami w Niemczech, krajach europejskich i na Bliskim Wschodzie. Jednakże pozostaliśmy wierni naszym korzeniom – także nowa, działająca od 2011 r. centrala firmy znajduje się wciąż w Paderborn. Nasze procesy pracy są certyfikowane przez VdS GmbH według normy zarządzania jakością DIN EN ISO 9001.

W naszym asortymencie mamy sejfy sprawdzone i certyfikowane zgodnie z normą europejską we wszystkich rozmiarach i klasach bezpieczeństwa zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego.

Zajmujemy  się również kwestią zabezpieczeń branżowych, np. dla handlu, przemysłu, hotelarstwa i gastronomii, urzędów i instytucji publicznych, klinik i placówek opieki, branży samochodowej i klientów sieciowych z różnych obszarów. Oferujemy sejfy hotelowe, zestawy skrytek depozytowych i systemy wydawania kluczy dla hoteli, jak i sejfy na środki znieczulające dla szpitali i aptek, systemy transferowe dla salonów samochodowych i wypożyczalni aut oraz sejfy wrzutowe do bezpiecznego zarządzania gotówką we wszystkich miejscach z dużym przepływem gotówki.
Chętnie tworzymy wspólnie z klientami rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Poza profesjonalnym doradztwem poprzedzającym zakup – do pakietu usług HARTMANN należą: dostawa, fachowe ustawienie i przytwierdzenie sejfu. Również po zakupie i zamontowaniu sejfu jesteśmy do dyspozycji klienta.
Najważniejsze „kamienie milowe” w historii firmy i więcej o pakiecie bezpieczeństwa, który dziś proponujemy naszym klientom, znajdziesz na stronie "Przedsiębiorstwo".

Od nowości do ofert pracy –
jeszcze więcej informacji o HARTMANN TRESORE

Jesteś bliżej zainteresowany nami i naszymi produktami? Tu dowiesz się o nas jeszcze więcej:

Przywiązujemy wagę do najwyższej jakości – zarówno w naszych sejfach, jak też procesach zachodzących w naszej firmie. Sprawdzamy to w uznanych, niezależnych instytucjach, jak VdS Schadenverhütung.

Nasze rozwiązania bezpieczeństwa i sejfy przedstawiamy także na licznych targach specjalistycznych – od imprez z dziedziny zabezpieczeń przez duże spotkania branżowe hotelarzy aż po targi myśliwskie i rekreacyjne.

Osoby kontaktowe dla dziennikarzy i kilka publikacji o HARTMANN TRESORE znajdują się na stronie prasowej.

Wytyczne naszej działalności określiliśmy w polityce jakościowej.

Myślisz, że mógłbyś pracować dla HARTMANN TRESORE? Tu znajdują się nasze aktualne oferty pracy.

Nasze oferty pracy

W dziale aktualności znajdziesz informacje o firmie i naszych produktach.