Aktualności

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

HARTMANN przedstawia nową markę dla koneserów

Signature Safes by HARTMANN – oto nowa marka, pod którą HARTMANN TRESORE prezentuje stworzone według życzeń klienta sejfy ekskluzywne. Podczas BASELWORLD, najważniejszych w świecie targów zegarków, ozdób i kamieni szlachetnych, markę przedstawiono po raz pierwszy w Europie.

Nowa submarka zwraca się celowo ku segmentowi dóbr luksusowych. „Coraz więcej klientów przywiązuje wagę do tego, aby ich sejf zarówno zewnętrznie, jak i wewnątrz odpowiadał ich potrzebom i indywidualnemu stylowi”, wyjaśnia Christoph Hartmann, właściciel firmy i prezes zarządu HARTMANN TRESORE AG. „Teraz stworzyliśmy markę dla tych sejfów w postaci Signature Safes by HARTMANN. Zastępuje ona dotychczasową linię HARTMANN Exclusive Line i rozszerza ją na jeszcze wyższym poziomie”.

Signature Safes by HARTMANN są projektowane razem z klientami, zgodnie z ich życzeniami i wytwarzane według tradycji rzemieślniczej – od lakierowania do najmniejszego szczegółu wyposażenia wnętrza. W uszlachetnianiu sejfów stosuje się tylko materiały najwyższej jakości, jak specjalne lakiery o wysokim połysku, szlachetne rodzaje drewna, najdelikatniejsze skóry i złocone lub platynowane okucia.

Dla nowej marki utworzono własną odsłonę internetową. Klikając w zdjęcie powyżej przejdziesz od razu do strony www.signature-safes.pl.