Nasze certyfikaty –

bezpieczeństwo dla Ciebie

W HARTMANN TRESORE kładziemy duży nacisk na jakość i orientujemy się w aktualnych normach i wytycznych europejskich. Nasze sejfy są testowane i certyfikowane przez niezależne, neutralne instytucje. Również procesy w naszym przedsiębiorstwie ciągle poddawane są sprawdzianom. Możesz być więc pewien, że zawsze otrzymasz najlepszą jakość!

Certyfikowane produkty

Aby niezmiennie proponować Ci wysoką jakość, sprawdzamy i certyfikujemy nasze sejfy HARTMANN w uznanych instytutach certyfikacji, jak VdS Schadenverhütung GmbH, European Security Systems Association (ESSA) z jej akredytowaną placówką certyfikującą European Certification Body GmbH (ECB-S) i w Zakładzie Kontroli Materiałów Politechniki w Brunszwiku.

 

 

Certyfikowana jakość usług

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas ważne nie tylko w kwestii naszych sejfów, lecz także usług. Dlatego zleciliśmy VdS Schadenverhütung certyfikację naszych procesów pracy według normy zarządzania jakością DIN EN ISO 9001.

Norma ta reguluje powtarzalne procesy pracy, odpowiedzialność, oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną przedsiębiorstwa. Certyfikat informuje o tym, które obszary przedsiębiorstwa HARTMANN TRESORE poddano kontroli i jest obowiązujący dla wszystkich placówek niemieckich w Paderborn, Berlinie, Hamburgu, Düsseldorfie, Kolonii i Monachium.

 

 

Bądź bezpieczny – zaufaj naszemu doświadczeniu

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

18 lat doświadczenia na polskim rynku, fachowości i rzetelności, realizacja setek kompleksowych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa mienia, do tego tysiące sprzedanych produktów i zadowolenie naszych Klientów – od teraz wsparte uzyskaniem Koncesji MSWiA nr L-0286/19 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego.

Koncesja MSWiA – krótka charakterystyka 

Dzięki uzyskaniu koncesji możemy świadczyć naszym Klientom usługi zabezpieczenia technicznego spełniające wymogi Ustawy o ochronie osób i mienia, w tym: 

•   montażu, eksploatacji, konserwacji i napraw elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia, w miejscach zainstalowania,
•   w przypadku urządzeń i środków zabezpieczenia mechanicznego (jak sejfy i drzwi) również awaryjnego otwarcia w miejscu zainstalowania. 

Koncesja pozwala na wykonywanie usług zabezpieczenia technicznego w obiektach podlegających obowiązkowej ochronie. 

Dzięki posiadaniu odpowiedniej licencji pracownika zabezpieczenia technicznego możemy zagwarantować profesjonalne standardy usług serwisowych.

Czego możesz oczekiwać?

•   realizacja najtrudniejszych usług zabezpieczenia technicznego w obiektach podlegających obowiązkowej ochronie,

•   najwyższy standard świadczonych usług,

•   odpowiednie procedury zabezpieczenia danych i dokumentacji,
•   stały nadzór pracownika zabezpieczenia technicznego nad wykonaniem zlecenia.

Pamiętaj: odpowiednio zadbamy o Twoje bezpieczeństwo!

Proponujemy Ci sejfy najwyższej jakości
Trzymaj nas za słowo!

Aby wyrobić sobie zdanie o naszym asortymencie, przejdź do katalogu ogólnego, katalogu sejfów na broń lub broszury z szafami na materiały niebezpieczne.

Nasi partnerzy
  • ESSA
  • Zuhause sicher
  • Deutscher Schützenbund
  • Bund Deutscher Berufsjäger

Członek ESSA e. V.

HARTMANN TRESORE jest członkiem European Security Systems Association (ESSA), międzynarodowego zrzeszenia przemysłu w zakresie zabezpieczeń.

Celem i zadaniem ESSA jest poprawa i zapewnienie jakości produktów z dziedzin techniki bezpieczeństwa, ochrony przez pożarem i bezpieczeństwa życia (life safety). Przy tym ESSA szczególnie angażuje się w ujednolicanie krajowych metod kontrolnych i ustanowienie norm obowiązujących w Europie.

Partner stowarzyszenia "Zuhause sicher" e. V.

HARTMANN TRESORE AG jest partnerem sieci „Zuhause sicher” (Bezpieczny dom). Jest to stowarzyszenie użyteczności publicznej założone w roku 2005 z inicjatywy policji w celu wspierania prewencji kryminalnej w społeczeństwie. Razem z partnerami z obszarów rzemiosła, przemysłu, firm ubezpieczeniowych i lokalnych społeczności „Zuhause sicher” zwraca uwagę obywateli na znaczenie ochrony przed włamaniem i pożarem, a także pomaga w konkretnych działaniach prewencyjnych – od doradztwa policji przez montaż odpowiedniego zabezpieczenia aż po plakietkę prewencyjną.

Partner zrzeszenia Deutscher Schützenbund e. V. (DSB)

HARTMANN TRESORE AG jest długoletnim partnerem i dostawcą Niemieckiego Związku Strzeleckiego (DSB) i jego drużyny narodowej. Członkowie DSB otrzymują dogodne warunki zakupu wszystkich sejfów na broń.

Partner związku Bundesverband Deutscher Berufsjäger e. V.

Od 2010 HARTMANN TRESORE jest partnerem Związku Federalnego Niemieckich Myśliwych Zawodowych (BDB) i jego wyłącznym dostawcą szaf i sejfów na broń. Członkowie Związku otrzymują dogodne warunki zakupu całego asortymentu sejfów na broń.