Zawęź wybór
Ochrona przed ogniem
Waga
 1. 180 kg
  850 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 0
  200000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 0
  100000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 1700 mm
  2115 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 900 mm
  1160 mm
Wymiar otworu w ścianie - wysokość
Wymiar otworu w ścianie - szerokość
Wymiar zewnętrzny futryny - wysokość
Wymiar zewnętrzny futryny - szerokość
Wymiar zewnętrzny futryny - głębokość
38 produktów

Chcąc stworzyć pomieszczenie całkowicie zabezpieczone przed kradzieżą, należy skupić się na wyborze odpowiednich drzwi. To właśnie one powinny tworzyć barierę trudną do sforsowania. Co wybrać w celu osiągnięcia maksymalnej ochrony antywłamaniowej?

Doskonale sprawdzą się w tym drzwi pancerne. Specjalny sposób ich wykonania zapewnia najwyższą klasę bezpieczeństwa. Połączenie wytrzymałych materiałów z dodatkowymi wzmocnieniami tworzy niezwykle trwałą konstrukcję. Dzięki temu drzwi pancerne mogą chronić niezwykle cenne przedmioty, takie jak biżuterię, pieniądze, dokumenty. Ochrona, jaką zapewniają, sprawdzi się również w bankach.

Drzwi pancerne są dostępne w wielu różnych wariantach – w zależności od potrzebnej wielkości. W ten sposób łatwo jest je dopasować względem indywidualnych potrzeb. Drzwi są wyposażone w zamek uruchamiający z kilku stron bolce ryglujące. Wszystkie modele drzwi pancernych, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają certyfikaty udzielone przez specjalistyczne jednostki.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.