Zawęź wybór
Waga
 1. 10 kg
  16 kg
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 420 mm
  566 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 380 mm
  495 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 390 mm
  522 mm
Pojemność
 1. 26 l
  45 l
Klasa efektywności energetycznej
10 produktów

Minibary HARTMANN – energooszczędne, ciche i komfortowe

Minibary prezentowane przez naszą firmę to pokaźny wybór funkcjonalnych i praktycznych urządzeń chłodzących stosowanych w branży HoReCa. Większość naszych produktów posiada klasę energetyczną A+, co sprawia, że są oszczędne w eksploatacji. Każdy z minibarów posiada również inną pojemność, więc bez przeszkód możemy umieścić je w dowolnym miejscu. Czarna obudowa z białym wnętrzem i designerskimi niebieskimi półkami, pozwala na przechowywanie i chłodzenie sporej ilości napoi (w tym dużych butelek wina i szampana i pojemności 0,75l) i przekąsek w pokojach hotelowych. Idealny także do niewielkiego biura, gabinetu, czy przestrzeni co-workingowych w którym będzie korzystać z niego kilka osób.

Minibar posiada funkcję chłodzenia, która utrzymywana jest z pomocą termostatu. Przeszklone drzwi pozwalają na zajrzenie do środka bez otwierania drzwiczek, co zmniejsza zużycie energii i oddziałuje prosprzedażowo, bo gość bez zaglądania do środka widzi swój ulubiony napój, który ma na wyciągnięcie ręki. Przeszklone drzwi dodają również charakteru minibarowi. W ofercie posiadamy również chłodziarki hotelowe bez oszklenia, które są przeznaczone do zabudowy w meblach. Nasze minibary hotelowe mogą być także wyposażone w zamki, które pozwalają nie opróżniać zawartości minibaru w przypadku przebywania w hotelu nieletnich gości. Każdy z minibarów hotelowych wyposażony jest w oświetlenie typu Led oraz dwie wytrzymałe, transparentne półki i waży zaledwie kilkanaście kilogramów, co ułatwia ich przestawianie.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.