Zawęź wybór
Waga
 1. 6 kg
  17 kg
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 127 mm
  220 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 280 mm
  495 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 200 mm
  495 mm
Pojemność
 1. 7 l
  37 l
22 produktów

Sejf hotelowy

Chcąc zaoferować gościom obsługę o najwyższym standardzie, warto zapatrzyć się w specjalne sejfy hotelowe. Są doskonałym sposobem na zapewnienie maksymalnego komfortu osobom spędzającym czas na wakacjach lub w podróży. Sejf hotelowy znajdujący się w pokoju lub na recepcji pozwoli gościom zabezpieczyć zabrane ze sobą cenne przedmioty. Dzięki niemu nie będą musieli się przejmować pozostawioną w pokoju gotówką, elektroniką lub biżuterią. Łatwość obsługi oraz wygoda gwarantuje, że każdy gość hotelowy chętnie skorzysta z takiego udogodnienia, żeby nie martwić się o zabrane ze sobą cenne rzeczy.

Oferowane przez nas sejfy hotelowe są łatwe w montażu i nadają się do zabudowy. Mogą być umieszczone w ścianie lub w szafie. Dostępne są różne rozmiary, dzięki czemu można dobrać sejf odpowiedni do potrzeb i możliwości. Każdy prezentowany sejf hotelowy wyróżnia się wysoką klasą bezpieczeństwa oraz prostą obsługą. Wszystko po to, żeby goście czuli się całkowicie pewnie i swobodnie podczas całego pobytu.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.