Zawęź wybór
Ochrona przed ogniem
Waga
 1. 14 kg
  416 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 0
  65000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 0
  20000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 172 mm
  1875 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 285 mm
  1305 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 233 mm
  527 mm
Pojemność
 1. 4 l
  701 l
Segregatory
 1. 2
  70
58 produktów
Potrzebujesz odpowiedniej ochrony dla wartościowych przedmiotów, ale nie masz możliwości zamontowania sejfu w ścianie ani w podłodze? To nie musi stanowić problemu – w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sejfów przystosowanych do zabudowy w meblach.

Sejf meblowy to doskonałe rozwiązanie, które łatwo umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Wystarczy odpowiedniej wielkości mebel np. szafa lub biurko. Eleganckie wykonanie sejfów pozwala również na zastosowanie ich jako element wolnostojący. Różnorodność pod względem kolorystyki, rozmiaru (od 7 do ponad 700 l pojemności) oraz wyposażenia pozwala łatwo dostosować sejf meblowy do własnych potrzeb. Wysokie klasy bezpieczeństwa skutecznie chronią przed włamaniem. Można również wybrać sejf o wzmocnionej, ognioodpornej konstrukcji (nawet do 60 minut ochrony przed ogniem). W ten sposób bez żadnych obaw można w nim przechowywać najróżniejsze przedmioty wartościowe, takie jak: pieniądze, dokumenty, biżuterię. Sprawdzą się również do umieszczenia leków i broni.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.