Zawęź wybór
Ochrona przed ogniem
Waga
 1. 63 kg
  625 kg
Klasyfikacja bezpieczeństwa
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 5000
  30000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 412 mm
  1980 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 550 mm
  1400 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 480 mm
  690 mm
Pojemność
 1. 46 l
  984 l
Segregatory
 1. 11
  75
47 produktów
W kategorii "Sejf na dokumenty" prezentujemy bezpieczne, jedno lub dwudrzwiowe szafy na dokumenty, które mogą pomieścić od 11 do 80 segregatorów oraz szafy na rejestry wiszące. Część oferowanych przez nas szaf wykonana jest jako jednościenne, z zamkiem kluczowym, z zamkiem szyfrowym mechanicznym lub elektronicznym. Posiadamy również szeroki asortyment szaf dwuściennych, z izolacją przeciwogniową w korpusie i drzwiach. Szafy dwuścienne, w zależności od modelu wyposażone są w certyfikowane zamki kluczowe, szyfrowe mechaniczne lub elektroniczne.

Szafy na rejestry wiszące wykonane są jako szafki z korpusem jednościennym (drzwi szuflad dwuścienne) lub zabezpieczone przed pożarem, z korpusem dwuściennym ze wszystkich stron (drzwi szuflad również dwuścienne). Większość oferowanych przez nas w tej kategorii szaf, oznaczona jest zgodnie z normą PN-EN 14450 (klasa bezpieczeństwa i certyfikowana odporność na włamanie).

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.