Zawęź wybór
Waga
 1. 0 kg
  1621 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 0
  200000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 0
  100000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 40 mm
  1836 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 190 mm
  1200 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 10 mm
  700 mm
Pojemność
 1. 131 l
  932 l
Haki na klucze
 1. 8
  5280
  8 -  5280
 2.  
 3. -
194 produktów
Jeśli szukasz indywidualnego i bezpiecznego rozwiązania w zakresie przechowywania kluczy i zarządzania nimi, to HARTMANN TRESORE proponuje odpowiednie sejfy na klucze w różnych klasach bezpieczeństwa, z rozmaitymi możliwościami wyposażenia i urządzenia wnętrza. Nasze doświadczenie pokazuje, że ten temat odgrywa ważną rolę w niemal wszystkich przedsiębiorstwach, urzędach, itp.. Często chodzi przy tym nie tylko o bezpieczne przechowywanie, ale o zorganizowane zarządzanie kluczami. Proponujemy sejfy na klucze w rozmaitych wielkościach, a więc również dla małych instytucji lub firm.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.