Numer 1 w Niemczech: Bezpieczeństwo od 150 lat. 
Zawęź wybór
Aktywne filtry
Waga
 1. 18 kg
  212 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 350 mm
  1800 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 350 mm
  1000 mm
Haki na klucze
 1. 50
  1000
  50 -  1000
 2.  
 3. -
9 produktów
Jeśli szukasz indywidualnego i bezpiecznego rozwiązania w zakresie przechowywania kluczy i zarządzania nimi, to HARTMANN TRESORE proponuje odpowiednie sejfy na klucze w różnych klasach bezpieczeństwa, z rozmaitymi możliwościami wyposażenia i urządzenia wnętrza. Nasze doświadczenie pokazuje, że ten temat odgrywa ważną rolę w niemal wszystkich przedsiębiorstwach, urzędach, itp.. Często chodzi przy tym nie tylko o bezpieczne przechowywanie, ale o zorganizowane zarządzanie kluczami. Proponujemy sejfy na klucze w rozmaitych wielkościach, a więc również dla małych instytucji lub firm.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.