Zawęź wybór
Waga
 1. 125 kg
  237 kg
Klasyfikacja bezpieczeństwa
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 5000
  30000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 1500 mm
  1700 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 525 mm
  910 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 350 mm
  640 mm
Pojemność
 1. 183 l
  660 l
4 produktów

Sejfy ze szkłem pancernym

Na naszej stronie dostępne są wysokiej jakości sejfy ze szkłem pancernym. To doskonały wybór zarówno dla instytucji publicznych, jak i użytkowników prywatnych. W sejfach można umieścić wszystkie wartościowe przedmioty, które z jednej strony zostaną zamknięte w bezpiecznym miejscu, a z drugiej będą mogły być oglądane przez pancerną szybę. W tej kategorii znajdziesz sejfy ze szkłem pancernym różnego rodzaju, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy dopasuje odpowiedni wariant względem swoich potrzeb.

Decydując się na produkty z naszego katalogu, nie tylko kupujesz wysokiej jakości sejfy, ale także pełen pakiet bezpieczeństwa, który pozwoli prawidłowo zadbać o cenne przedmioty. Nieważne, co zamkniemy w środku – czy będą to drogie akcesoria różnego rodzaju, czy przedmioty o wartości sentymentalnej – wszystko zostanie zabezpieczone przez materiały zgodne z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Dodatkowo wszystkie sejfy przed trafieniem do sprzedaży przechodzą szereg testów pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.