Zawęź wybór
Waga
 1. 197 kg
  1395 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 30000
  100000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 2500
  50000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 635 mm
  1850 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 540 mm
  1195 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 630 mm
  950 mm
Pojemność
 1. 58 l
  590 l
34 produktów
Nasze sejfy na nośniki danych przeszły pomyślnie sprawdzian odporności ogniowej i udarowej na Politechnice w Brunszwiku (Technische Universität Braunschweig). Sejfy do przechowywania nośników elektronicznych poddaje się temperaturze 1090 °C przez 60 (S 60 DIS) lub 120 minut (S 120 DIS) i jeszcze w stanie gorącym zrzuca się z wysokości 9,15 m. Jest to symulacja zawalenia się stropu podczas pożaru. Temperatura we wnętrzu sejfu nie może podczas całej próby trwającej ok. 24 h wzrosnąć powyżej 30° C. Specjalne wypełnienia i uszczelki w sejfie optymalnie chronią nośniki danych przed pożarem, dymem i płynem gaśniczym.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.