Ekologiczna szafa magazynowa

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów w całej Europie.
Ekologiczna szafa magazynowa będzie najlepszym sposobem na przechowywanie wszelkich niebezpiecznych substancji. Posiadają filtrację powietrza, która uniemożliwia zwiększanie stężenia groźnych oparów, które szczególnie przy nieszczelnym domknięciu mogą wydobywać się z pojemników. Do wyboru zostawiamy Ci wielkość oraz liczbę kondygnacji. Stalowa wytrzymała konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a co ważniejsze na ewentualny kontakt ze substancjami niebezpiecznymi.

Ekologiczna szafa magazynowa powinna znajdować się w każdym miejscu, w którym korzysta się ze środków chemicznych. Posiada zamknięcie, które uniemożliwia dostęp do zawartości osobom postronnym. Bezpieczna, solidnie wykonana i posiadająca zamknięcie szafa to inwestycja zwiększająca bezpieczeństwo użytkowe. Wielkość kondygnacji znajdujących się w szafie pomieści wystarczającą ilość substancji niebezpiecznych. Nasze szafy posiadają nawet 625 l pojemności, przy czym jedna kondygnacja posiada udźwig nawet do 50 kg.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
  • System bezpieczeństwa
  • Najwyższa jakość
  • Szeroki serwis
  • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
  • System bezpieczeństwa
  • Jakość
  • Serwis
  • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.