Wygodne minibary wysokiej jakości

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Przegląd naszych minibarów

Obok sejfów do pokoi hotelowych, sejfów na klucze i sejfów recepcyjnych w naszej palecie produktów dla branży hotelarskiej znajdują się także minibary.
Zaoferuj swoim gościom więcej wygody w ich tymczasowym domu! Dzięki minibarowi goście mogą o każdej porze dnia i nocy mieć pod ręką schłodzone napoje i przekąski, bez konieczności opuszczania pokoju.

Nasze najpopularniejsze minibary znajdziesz w tym krótkim przeglądzie.

Możesz też poniższym przyciskiem przejść od razu do wszystkich minibarów.

Minibary HARTMANN
– energooszczędne, bez drgań i szumu

W naszej ofercie mamy minibary z chłodzeniem termoelektrycznym, opartym na technice Peltiera. Są zupełnie bezgłośnie i wyróżniają się niskim zużyciem energii.

Obok minibarów z drzwiami zwykłymi, głównie montowanych w szafkach, mamy w asortymencie również minibary z drzwiami szklanymi prezentujące umieszczone w nich napoje i przekąski.

Różnorodne możliwości zastosowania

Minibary HARTMANN wykorzystuje się w hotelach i pensjonatach wszystkich kategorii, ale też świetnie nadają się do użytku w szpitalach, domach opieki i akademikach.

Najwyższa jakość – minibary Peltiera w klasie efektywności energetycznej A+

Oszczędne minibary z chłodzeniem Peltiera w klasie efektywności energetycznej A+ mają liczne zalety tak dla gościa, jak i dla hotelarza:

  • minibary z chłodzeniem termoelektrycznym pracują bez szumów i wibracji,
  • dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej minibary są szczególnie oszczędne w zużywaniu energii,
  • minibary nie wymagają konserwacji i mają długą żywotność,
  • nie wymagają rozmrażania.

Minibary
z chłodzeniem Peltiera

Proponujemy minibary w różnych pojemnościach: od 20 do 60 litrów. Zależnie od modelu można je zamontować w szafce albo ustawić w pomieszczeniu.
Do zastosowania w hotelu polecane są zwłaszcza modele z drzwiami przezroczystymi, zachęcające do spożycia napojów i przekąsek.
Minibary mają półki przestawne, ponadto w niektórych modelach wyjmowane półki w drzwiach („balkoniki”) i oświetlenie LED wewnątrz.

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu

Nasz aktualny
katalog sejfów

Odkryj cały asortyment sejfów HARTMANN TRESORE dla sektora prywatnego i biznesowego w naszym katalogu ogólnym!

Wysokiej jakości minibary HARTMANN TRESORE –
komfort i wygoda

Zakup minibarów dla hotelu

Dziś minibary można znaleźć prawie w każdym pokoju hotelowym.

Wskazówki co do zastosowania minibarów

Ceny w minibarach są bardzo różne. W niejednym hotelu ceny napojów i przekąsek są wyższe niż w barze. Jeśli chcesz wykorzystać minibar do wzrostu obrotu, to mamy kilka wskazówek:

  • Sporządź przejrzysty cennik i nie oferuj zbyt wielu produktów. Im większy wybór, tym trudniej się zdecydować.
  • Przetestuj, czy goście będą konsumować więcej, jeśli wręczysz im w recepcji kupon na darmowy napój z minibaru.
  • Zaproponuj ewentualnie jakiś napój regionalny.
  • Najnowszym trendem jest udostępnienie gościom pustego minibaru. Pozwól im napełniać go samodzielnie, oferując w recepcji tzw. maxibar, gdzie goście wybierają napoje, które chcą spożyć.
  • W ten sposób goście mają możliwość przechowania w minibarze ważnych lekarstw, pokarmu dla niemowląt itp..
  • W celu uniknięcia niezgodności w zapłacie za napoje można od określonej klasy pokoju wliczyć minibar z konsumpcją w cenę noclegu. Wtedy ani gość, ani ty nie musicie się zastanawiać, co zostało spożyte.

Minibar w szafce czy z drzwiami szklanymi?

To, czy chcesz schować minibar w szafce, czy wolisz drzwi szklane, zależy od wyposażenia pokoju i sposobu rozliczania minibaru. Dobrze widoczny minibar z drzwiami szklanymi umieszczony pod telewizorem zawsze rzuca się w oczy i skłania do konsumpcji. Jeśli jednak proponujesz stałą kwotę za minibar, to może niekoniecznie produkty muszą być cały czas w zasięgu wzroku, aby nieco zmniejszyć spożycie.

Korzyści z minibarów

Minibary są korzystnym sposobem zaoferowania usługi, która pozostawia nieuświadomione i pozytywne odczucie. Nie należy więc oceniać ich tylko pod względem przychodu.

Automaty z napojami w korytarzu są może praktyczne, mają jednak mało wdzięku. Goście muszą też najpierw opuścić pokój, więc dokonają mniej zakupów podyktowanych impulsem. Ponadto w hotelach 4- i 5-gwiazdkowych minibar jako wyposażenie pokoju jest ogólnie przyjętym standardem.

Kupno minibaru

HARTMANN TRESORE spełniło życzenia ponad 200.000 klientów. Najrozmaitsze hotele ufają naszym produktom i są wyposażone w ponad 500.000 sejfów i minibarów naszej firmy.

Chętnie pomożemy Ci w planowaniu i wyposażeniu pomieszczeń, abyś zaoferował swym gościom większą wygodę dzięki minibarom. Niezobowiązującą rozmowę z naszym doradcą odbędziesz pod numerem 22 595 4090.