Sejfy hotelowe

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Przegląd naszych sejfów hotelowych

Zabezpiecz swoje interesy i uchroń się od odpowiedzialności odszkodowawczej sięgającej nawet 100-krotności stawki za pokój zapewniając swoim gościom bezpieczeństwo i wygodę dzięki sejfom do pokoi hotelowych, zestawom skrytek depozytowych i sejfom hotelowym HARTMANN TRESORE! Jako specjaliści wyposażyliśmy już branżę hotelarską z różnych stron świata w ponad 500.000 sejfów dla hoteli.
Słynne hotele, jak Arabella Sheraton, Hilton, Marriott, Radisson SAS, InterContinental, Novotel, Dorint, Holiday Inn i Swissôtel stanowią jedynie wycinek naszej długiej listy wyposażonych obiektów.

Nasze najpopularniejsze sejfy hotelowe znajdziesz w przeglądzie obok.
Możesz też poniższym przyciskiem przejść bezpośrednio do wszystkich sejfów hotelowych.

Sejfy hotelowe -
wygoda i bezpieczeństwo w pokoju

Dzięki sejfom do pokoi hotelarze dają gościom zdecydowanie więcej wygody, a tym samym ograniczają lub wykluczają swoją odpowiedzialność odszkodowawczą za ewentualną utratę rzeczy wniesionych do hotelu. Najważniejsze są w tym wypadku łatwa obsługa i niezawodne, bezawaryjne działanie a także realna możliwość wykonania audytu wykonanych operacji.

Obok najlepszych modeli dla czołowych sieci hoteli w naszym asortymencie są także sejfy hotelowe dla obiektów w każdym standardzie.

Nasza oferta obejmuje kilka modeli sejfów hotelowych w różnych rozmiarach i wariantach wyposażenia.

Minibary

Zaoferuj swoim gościom więcej wygody! Nasze minibary są energooszczędne, działają zupełnie bezgłośnie i bez drgań. Niektóre minibary termoelektryczne HARTMANN mają klasę efektywności energetycznej A+ i należą do najoszczędniejszych na rynku.

Zestawy skrytek depozytowych
Skrytki depozytowe - HARTMANN TRESORE

Zestawy skrytek depozytowych HARTMANN są dostosowane do indywidualnych wymogów naszych klientów do wyboru są: wielkość, ilość skrytek, wykonanie powierzchni i wyposażenie zestawu skrytek, np. w szczeliny wrzutowe albo wkłady kasetowe.

Systemy wydawania kluczy
przez całą dobę

Poprzez system wydawania kluczy hotele i pensjonaty każdej wielkości mogą zaoferować gościom faktyczną usługę 24-godzinną, bez konieczności funkcjonowania recepcji przez całą dobę.

Sejfy dla zaplecza

Do przechowywania ważnych dokumentów w obszarach administracji i zaplecza oferujemy antywłamaniowe sejfy ognioodporne w wielu rozmiarach i klasach bezpieczeństwa. Bezpiecznemu gromadzeniu nośników elektronicznych służą specjalne sejfy na nośniki danych z naszego asortymentu.

Sejfy wrzutowe i depozytowe

Sejfy wrzutowe i depozytowe są optymalnym rozwiązaniem szybkiego i łatwego zabezpieczenia gotówki podczas pracy restauracji, drink-baru i recepcji.

Sejfy na klucze

Sejfy na klucze i depozytory kluczy (inaczej: systemy zarządzania kluczami) umożliwiają profesjonalną administrację kluczami w hotelach każdej wielkości i kategorii. Sejfy na klucze HARTMANN są dostępne w wielu rozmiarach, wersjach wykonania i klasach bezpieczeństwa.

Twój sejf hotelowy -
chętnie Ci pomożemy

Czy masz pytania w kwestii sejfu hotelowego? Nasi specjaliści chętnie pomogą – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz także wysłać swoje pytania lub sugestie używając formularza kontaktowego.

 

   telefon:

+48 22 850 4045

 

  e-mail:

[email protected]

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu

Sejfy do pokoi hotelowych, sejfy hotelowe i zestawy skrytek depozytowych
HARTMANN TRESORE

Zestawy skrytek depozytowych dla hoteli

Szczególnie w dużych hotelach w których przebywa dużo ludzi, sfera prywatna gości nie powinna być zbyt mocno ograniczana.
Z pomocą przyjdą skrytki depozytowe umieszczone w obszarach, których mogą bez kłopotu pilnować Twoi pracownicy, np. w holu albo w miejscu monitorowanym przez kamery wideo.

Zestawy skrytek zakupisz w różnych klasach bezpieczeństwa. Z uwagi na odpowiedzialność hotelu za rzeczy (również wartościowe) gości -  strzeżone skrytki depozytowe są właściwą inwestycją w celu ich zabezpieczenia i zapobiegania szkodom.

Aby sprostać najwyższym wymogom bezpieczeństwa, można zamontować skrytki w sejfie chroniącym przedmioty wartościowe. Najważniejszą kwestią w przypadku hotelowych skrytek depozytowych jest zastosowanie tzw. „zasady czterech oczu” podczas dostępu do skrytek przez gości hotelowych.

Bezpieczeństwo sejfów hotelowych

Obok zestawów skrytek depozytowych hotelom oferujemy również sejfy do ochrony wartości - zwłaszcza dla administracji. Dostaniesz je w najwyższych klasach bezpieczeństwa, np. certyfikowane w klasie VdS III / S 60 P albo VdS V i V KB.

Poza ochroną antywłamaniową zapewniają – zależnie od modelu – zabezpieczenie przed ogniem i nadają się do przechowywania przedmiotów wartościowych Twoich gości, jak też zabezpieczenia ważnych dokumentów: umów, polis, akt osobowych, gotówki itp..

Pomieszczenie sejfowe w hotelu

Naturalnie możesz postawić zestaw skrytek również w pomieszczeniu sejfowym chronionym drzwiami pancernymi z ograniczonym dostępem. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo.

Zakup sejfów hotelowych

W HARTMANN TRESORE kupisz rozwiązania zabezpieczeń wypróbowane w praktyce, jak np. certyfikowane sejfy odpowiadające nowoczesnym koncepcjom bezpieczeństwa. Ponad 200.000 odbiorców i więcej niż 500.000 zamontowanych sejfów – od dziesięcioleci pomagamy naszym klientom zyskać więcej bezpieczeństwa.

Kupno sejfów do pokoi hotelowych

Sejf w pokoju hotelowym zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, lecz także ochronę przed nieproszonymi spojrzeniami. Zwłaszcza gdy goście opuszczają pokój tylko na krótko, mogą zostawiać w nim rzeczy, które nie powinny leżeć na widoku. Sprawdzone pod względem bezpieczeństwa sejfy do pokoi hotelowych gwarantują ochronę, która powinna być wzmocniona sejfami i zestawami skrytek depozytowych pod nadzorem ciągłym, aby jeszcze lepiej strzec przedmiotów wartościowych.

Sejfy hotelowe - najwyższa jakość, atrakcyjna cena

Sejf hotelowy to obecnie jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia pokoju. Goście będą spokojni o swoje wartościowe przedmioty pozostawione w pokoju, a hotel uzyska odszkodowanie, jeżeli dojdzie do jakiegoś incydentu.

Ceny za sejfy hotelowe są zróżnicowane, dzięki czemu każdy hotel, niezależnie od standardu znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Cena zależna jest od kilku czynników. Przede wszystkim od wielkości sejfu i technologii zastosowanej w sejfie, a także jego wyposażenia. Ponadto wpływ ma także rodzaj np. sejf hotelowy typu top open otwierany przy użyciu technologii RFID. Cena za sejf hotelowy zależeć będzie także od rodzaju zamka zamontowanego w danym modelu sejfu i dostępnych opcji np. audyt wykonanych operacji, podświetlenie klawiatury czy oświetlenie wnętrza.