Sejfy na środki znieczulające, leki

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Przegląd naszych sejfów na środki znieczulające

Sejfy na środki odurzające muszą odpowiadać wytycznym prawnym, tj. głównie Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie środków odurzających, substancji psychotropowych, prekursorów kategorii 1 i preparatów zawierających te środki lub substancje z 11.09.2006 r. (Dz.U. Nr 169, poz. 1216) i rozporządzeniom tegoż Ministra dotyczącym prowadzenia aptek.

W tym krótkim przeglądzie znajdują się nasze najpopularniejsze sejfy do przechowywania środków znieczulających.

Sejfy na środki znieczulające
we wszystkich rozmiarach i wykonaniach

Nasze sejfy na środki znieczulające są zgodne z wytycznymi niemieckiego Federalnego Instytutu Leków i Produktów Medycznych (Bundesopiumstelle). Z reguły chodzi tu o certyfikację wg normy PN-EN 1143-1. Również w Polsce istnieją regulacje nakazujące przechowywanie środków odurzających i psychotropowych w metalowych sejfach przytwierdzonych do podłoża lub do ściany. Nasze sprawdzone sejfy na środki odurzające są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach. Zależnie od potrzeby mogą być wyposażone w półki (także wysuwane) albo szuflady na lekarstwa.

W naszym asortymencie są też odpowiadające przepisom sejfy na środki znieczulające do zabudowania w szafach modułowych.
Wiele modeli możemy dostarczyć w krótkim terminie. Jeśli potrzeba więcej miejsca, to dobrą alternatywą będą drzwi skarbcowe − chronią całe pomieszczenia lub części budynku przed dostępem osób niepowołanych.

Nasze sejfy na środki odurzające dostaniesz w różnych wielkościach i wersjach jako modele wolnostojące albo do montażu w meblach. Zapewniają zgodne z przepisami składowanie środków znieczulających w:

  • aptekach publicznych i szpitalnych,
  • oddziałach szpitalnych,
  • gabinetach lekarskich,
  • domach starców, domach opieki,
  • przedsiębiorstwach farmaceutycznych,
  • handlu lekarstwami.

Nasza aktualna
broszura sejfów na środki znieczulające

W naszej broszurze znajdziesz asortyment sejfów do bezpiecznego przechowywania środków odurzających. Doradzimy Ci chętnie model pasujący do Twoich potrzeb.

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu

Sejfy na środki znieczulające
HARTMANN TRESORE

Sejf na środki odurzające jest wymagany, gdy przechowuje się substancje wymienione w stosownych  przepisach prawa.

Należy je składować w specjalnych sejfach na środki znieczulające, gdyż są to  substancje niedozwolone, np. opiaty. Wolno podawać je tylko pod najbardziej rygorystycznymi warunkami. Sejf na środki odurzające zabezpiecza je więc przed wpadnięciem w niepowołane ręce.

Jeśli potrzebne jest więcej miejsca niż w sejfie na środki znieczulające, to można zbudować specjalnie zabezpieczone pomieszczenie sejfowe. Takie pomieszczenie na środki odurzające musi być chronione odpowiednio certyfikowanymi drzwiami skarbcowymi, a dodatkowo – zabezpieczonymi ścianami, sufitami i podłogami.