Sprawdzone pod względem bezpieczeństwa sejfy specjalistyczne w segmencie premium

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Przegląd naszych
sejfów specjalistycznych

Znajdziesz u nas duży wybór wysokiej jakości sejfów specjalistycznych o certyfikowanym bezpieczeństwie. Przykładowo oferujemy sejfy akrylowe, sejfy w okładzinie drewnianej, bądź specjalne wykonania sejfów dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Sejfy akrylowe –
„sejfy” do loterii i promocji

Sejfy z akrylu nadają się do pokazywania produktów ekskluzywnych, jak też przeprowadzania loterii i losowań na targach, wystawach i innych imprezach. W razie potrzeby możesz także wypożyczyć u nas sejf akrylowy na kilka dni.

Sejfy w obudowie z drewna –
sejfy w okładzinie z drewna lub drewnopodobnej

Nasze sejfy sprawdzone pod względem bezpieczeństwa mogą być uszlachetnione okładziną drewnianą lub w autentycznej oprawie z drewna, aby połączyć bezpieczeństwo z elegancją.

Sejfy w obudowie z drewna świetnie nadają się do ustawienia w przestrzeni mieszkalnej i w biurze. Wybierz dla swojego sejfu w oprawie z drewna wzór pasujący do Twojego otoczenia.

Specjalne wykonanie sejfu –
sejf stworzony dla Ciebie

Masz szczególne potrzeby i wizję, a w naszym obszernym asortymencie podstawowym nie znalazłeś tego, czego szukasz? Porozmawiaj z nami, stworzymy wspólnie sejf odpowiadający Twoim wymaganiom.

 

  telefon:

+48 22 850 4045

 

  e-mail:

[email protected]

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu

Sejfy specjalistyczne
HARTMANN TRESORE

Nasze sejfy dają bezpieczeństwo we „wszystkich sytuacjach życiowych“ – pokazuje to ponad 200.000 klientów z wszystkich obszarów, od dużych klientów sieciowych aż po liczne osoby prywatne.

Rozwiązania branżowe

Dla potrzeb najróżniejszych branż mamy w ofercie dopasowane rozwiązania zabezpieczeń:

To żaden kłopot! Dzięki naszym koncepcjom bezpieczeństwa stworzonym specjalnie dla rozmaitych branż, otrzymasz rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Wykonania na miarę

Często wymagający klienci potrzebują rozwiązań indywidualnych. Specjalne, planowane i konstruowane przez nas pomieszczenia skarbcowe, sejfy depozytowe stworzone do przyjmowania określonych towarów w Twojej firmie albo rozwiązania dla klientów sieciowych chcących bezpiecznie przewozić utarg dzienny do banku – razem z Tobą stworzymy rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa, które spełni Twoje oczekiwania.

Design na życzenie

Design ma znaczenie. Od prostych zmian wyposażenia wnętrza, wyboru systemu zamykania poprzez dopasowanie konstrukcji do specjalnych wymagań aż do okładziny z drewna, lakieru w Twoim kolorze – tak, jak sobie życzysz.