Nasze usługi

dotyczące sejfów.

Zamów Twój katalog

Jeśli chcesz poznać bliżej nasze produkty i rozwiązania branżowe, to są do Twojej dyspozycji: katalog ogólny HARTMANN TRESORE, broszura sejfów na środki znieczulające i katalog sejfów na broń. Zamów wybrany egzemplarz z wysyłką do domu lub pobierz go sam w formacie PDF.

Tu znajdziesz nasze
instrukcje obsługi sejfów

Jeśli jeszcze nie masz pod ręką instrukcji obsługi swojego sejfu, to żaden kłopot! Możesz ją pobrać w formacie PDF z naszej strony internetowej.

Udostępniamy Ci instrukcje obsługi różnych zamków elektronicznych, mechanicznych zamków szyfrowych, układu zamykania na odcisk palca oraz informacje techniczne o regulacji drzwi i wskazówki konserwacyjne.

W razie dalszych pytań o zamek Twojego sejfu po prostu zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

Doradztwo osobiste dotyczące sejfu
u klienta

Serwis i profesjonalne doradztwo zaczynają się u nas na długo przed zakupem i oczywiście nie kończą się zaraz po nim. Jeśli sobie życzysz, nasz przedstawiciel może przybyć do Ciebie i odpowiedzieć na miejscu na Twoje pytania co do sejfu. Kupno sejfu to nie tylko sprawa zaufania, ale też długoterminowa inwestycja we własne bezpieczeństwo. Szczegółowe doradztwo jest więc Twoim prawem i absolutną koniecznością. Chętnie Ci pomożemy.

Dostawa i przewóz
naszych sejfów

Jeśli zdecydujesz się nabyć u nas sejf, to ważnymi kwestiami są: dostawa, montaż i ewentualne przytwierdzenie sejfu. W HARTMANN TRESORE gwarantujemy Ci dyskretną dostawę neutralnymi pojazdami – bez reklamy firmy. Opcjonalnie nasza profesjonalna ekipa dostawcza zajmie się też zamontowaniem Twojego sejfu w domu albo siedzibie firmy.

Sytuacja awaryjna? Pilny problem?
Pomoże nasze pogotowie sejfowe!

Nasz dział serwisu służy radą i pomocą w kwestiach technicznych czy problemach z sejfem lub szafą na broń o każdej porze w godzinach pracy.

Jeśli zgubiłeś klucz albo zapomniałeś kodu, pomożemy, abyś możliwie szybko mógł dostać się do swoich ważnych rzeczy wartościowych albo dokumentów.

Nasze dalsze
usługi dotyczące sejfów

Tu znajdziesz informacje o:

  • leasingu sejfów,
  • finansowaniu sejfów,
  • wypożyczeniu sejfu,
  • unieszkodliwieniu sejfu.

Częste pytania

Masz kłopot z otwarciem sejfu, zgubiłeś lub uszkodziłeś klucz? A może chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo korzystać z sejfu albo co prowadzi do usterek? Zajrzyj tutaj.