Dostawa i przewóz

Tak przywozimy Twój sejf.

Niezawodnie i dyskretnie

W przypadku sejfu ważącego często kilkaset kilogramów, szczególne znaczenie ma transport sejfu i właściwe ustawienie go w domu albo w firmie klienta.

Na tej stronie zebraliśmy główne warianty przewozu sejfów. Naturalnie omówimy transport sejfu bezpośrednio z Tobą.

Nasz dział logistyki cechuje długoletnie doświadczenie i dyskrecja. Sejfy dostarczamy niezależnymi samochodami bez reklamy firmowej.

Proponujemy dwa warianty dostawy: pod wskazany adres na „poziom 0” i dostawę bezpośrednio na miejsce w budynku, gdzie ma stać sejf.

Dostawa drobnicowa

W dostawie drobnicowej pod wskazany adres spedycja przywozi sejf i ustawia go przed budynkiem. Transport do wnętrza domu jest po stronie klienta.

Zanim wybierzesz ten wariant, sprawdź, czy rzeczywiście możesz sam przetransportować swój sejf do miejsca przeznaczenia. Trzeba przy tym uwzględnić wielkość i wagę sejfu oraz warunki budowlane w Twoim domu lub firmie. W razie wątpliwości zalecamy transport etapowy do miejsca ustawienia sejfu.

Transport z wniesieniem

W tym wariancie transportujemy Twój sejf bezpośrednio do miejsca docelowego w domu, o ile warunki lokalne (np. szerokość drzwi czy schodów) na to pozwalają.

Sejf po uzgodnieniu terminu dostarczany jest transportem specjalistycznym, a co najmniej dwóch fachowców przewozi i ustawia go bezpośrednio w miejscu przeznaczenia. Aby dostawa przebiegła sprawnie, najpierw klient w ankiecie transportowej podaje wszystkie szczegóły miejscowej zabudowy np. kondygnacje, schody itd. i na tej podstawie sporządzamy koszt przewozu.

Nietypowe transporty sejfów?
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Nasze ekipy dysponują specjalistycznym sprzętem i wyposażeniem technicznym, poradzą sobie z nietypowymi sejfami w nietypowych miejscach. Jeśli chodzi o transport szczególnie pracochłonny, to  chętnie przyjedziemy do Ciebie wcześniej na wizję lokalną. W ten sposób unikniemy przykrych niespodzianek w trakcie dostawy.

Ankieta transportowa –
dobre przygotowanie, dostawa bez komplikacji

W celu optymalnego przygotowania dostawy Twojego sejfu, sporządziliśmy ankietę zawierającą najważniejsze informacje. Prosimy o jej wypełnienie, zapisanie i przesłanie jej do nas mailem lub faksem. Jeśli trzeba na miejscu pokonać wiele schodów, możesz dosłać nam też ankietę o schodach.

Transport sejfu po schodach
Dodatkowe informacje – ankieta o schodach

Czy przy transportowaniu sejfu u Ciebie trzeba pokonać wiele schodów lub schody różnego typu? Jeśli tak, możesz dodatkowo prócz ankiety transportowej przesłać nam też ankietę o schodach.

Przewozy sejfów
Usługa przeprowadzki Twojego sejfu

Przeprowadzasz się i ani Ty, ani Twój spedytor nie jesteście w stanie przewieźć sejfu? Oferujemy Ci fachową usługę przeprowadzki sejfu. Wystarczy, że podasz nam szczegóły tydzień lub dwa przed planowanym terminem.