Świąteczne wyjazdy? Zabezpiecz się przed złodziejami!

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Świąteczne wyjazdy? Zabezpiecz się przed złodziejami!

Sejf w domu to doskonałe miejsce do przechowywania wartościowych przedmiotów, dokumentów, biżuterii czy też gotówki oraz solidne, mechaniczne ich zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą. Urządzenie to okazuje się także pomocne przy porządkowaniu ważnych dla nas rzeczy, które zgromadzone w jednym, bezpiecznym miejscu są zawsze pod ręką i nie trzeba przeszukiwać całego mieszkania, żeby je szybko odnaleźć.

Sejf przydaje się na co dzień, ale szczególnie przydatny jest, kiedy wybieramy się na świąteczne wyjazdy. Święta bowiem to czas, kiedy uaktywniają się złodzieje i szabrownicy, którzy wykorzystując nieobecność domowników, plądrują mieszkania w poszukiwaniu cennych łupów. Sejf domowy to najlepsze rozwiązanie, sprzęt, który skutecznie ochroni nasze dobra przed kradzieżą, a rabusiów zniechęci do działania.

Nie czekaj, aż cię okradną, efektywnie zabezpiecz się przed złodziejami

Zakup sejfu to bardzo dobra inwestycja. To miejsce, w którym schowamy najcenniejsze dla nas przedmioty i ważne dokumenty. Podczas naszej nieobecności w domu, kiedy będziemy wraz z bliskimi zasiadać do świątecznego stołu, ochroni nasze dobra przed kradzieżą. Co więcej, wybierając odpowiedni jego model, zabezpieczymy je także przed pożarem czy mechanicznym uszkodzeniem. Wśród szerokiej oferty sejfów domowych Hartmann Tresore znajdują się sejfy:

ścienne
podłogowe
wolnostojące
meblowe

Każdy klient znajdzie wśród nich sejf, którego właściwości oraz parametry będą najlepiej wpasowywały się w indywidualne potrzeby.

Skonfiguruj swój indywidualny sejf domowy

Decydując się na zakup sejfu warto wziąć pod uwagę to, gdzie zamierzamy go zamontować, a przede wszystkim, co będziemy w nim przechowywać. Istnieje bowiem błędna teza, że tego rodzaju urządzenia są potrzebne wyłącznie osobom zamożnym, które używają sejfu, jako skrytki dla cennych przedmiotów czy gotówki. Okazuje się jednak, że przeciętny Kowalski, nieposiadający zbyt wielu kosztownych drobiazgów, może również z powodzeniem korzystać z sejfu, wykorzystując go chociażby do przechowywania ważnych dokumentów. Tak więc to, co będziemy przechowywać w naszym sejfie, determinuje jego rozmiar, klasę bezpieczeństwa, jak również materiał, z jakiego powinien być on wykonany, a także rodzaj zastosowanych w nim zamków. Pamiętajmy zatem, że wybierając się na świąteczne wojaże, musimy koniecznie zadbać o bezpieczeństwo naszych kosztowności oraz właściwie zabezpieczyć ważne dla nas dokumenty. Jedyny sprawdzony sposób to zakup odpowiedniego sejfu domowego.