Właściwy zamek sejfu

Wybierz najlepszy dla Ciebie system zamykania.

Zamki do sejfów można wybrać spośród różnych systemów zamykania. Fabrycznie nasze sejfy są wyposażone w zamek motylkowy z co najmniej dwoma kluczami. Możesz jednak zlecić w swoim sejfie montaż innego zamka, na przykład elektronicznego lub zamka na odcisk palca i połączyć go z wybranym okuciem.

Przegląd najważniejszych
rodzajów zamków sejfowych

Poniżej sporządziliśmy wybór rozmaitych zamków sejfowych, uchwytów i okuć. Jednak nie każdy sejf czy szafa na broń da się połączyć z każdym zamkiem i okuciem. Chętnie więc doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego zamka!

Motylkowy zamek kluczowy o wysokim stopniu bezpieczeństwa
Wybór z różnymi okuciami

Mechaniczny zamek szyfrowy
Wybór z różnymi okuciami

Elektroniczny zamek szyfrowy
Wybór z różnymi okuciami

Biometryczny zamek z czytnikiem odcisków palców
Wybór z różnymi okuciami

Zmiana zamka w sejfie –
czy to się opłaca?

Mając zamek kluczowy musisz się ciągle martwić o bezpieczne przechowywanie klucza, który może mieć długość nawet 12 cm.

Wielu użytkowników sejfów dostrzega wagę tego problemu niestety zbyt późno. Jedni byli przy zakupie źle poinformowani o korzyściach zamków bez kluczy, inni zaś sami mówią, że po prostu źle zaoszczędzili – „skąpy dwa razy traci”.

Zmiana sejfu z zamkiem kluczowym na system bez klucza z reguły jest wykonalna i w wielu przypadkach nasi technicy mogą przeprowadzić ją na miejscu u klienta.

Niestety koszt takiego doposażenia jest wyższy, niż dopłata za ten sam zamek od razu przy kupnie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jakim kosztem można wymienić zamek w Twoim sejfie, tel. 22 850 40 45.