Kontakt PL

Zadzwoń do nas!
Rozmawiaj z nami anonimowo

Szukaj

Znajdź sejf

Znajdź krok po kroku sejf odpowiadający Twoim potrzebom.

do Wyszukiwarki sejfu

Zarządzanie kluczami

Bezpieczne i profesjonalne zarządzanie kluczami

W większości przedsiębiorstw i instytucji jest w obiegu znaczna ilość kluczy: do pomieszczeń, części budynków, floty pojazdów itd.. Dobre, profesjonalne zarządzanie kluczami ma tu duże znaczenie. Chodzi nie tylko o bezpieczne przechowywanie kluczy w ustalonym miejscu, lecz również o uporządkowane, zgodne
z normami obchodzenie się z nimi.

Systemy zarządzania kluczami, a wśród nich zwłaszcza depozytory kluczy stanowią idealne rozwiązanie
w kierunku efektywnego i bezpiecznego obiegu kluczy.

Nigdy więcej szukania kluczy!

Mając profesjonalny depozytor kluczy nie tracisz już czasu na szukanie kluczy i dopytywanie się współpracowników. Mniej kluczy gubi się lub dostaje w niewłaściwe ręce. W ciągu kilku sekund masz potrzebny klucz w ręku albo wiesz, kto go używa.
W naszej ofercie znajdują się elektroniczne systemy zarządzania kluczami, umożliwiające nadawanie zróżnicowanych uprawnień i obszerną kontrolę ruchu kluczy. Mają one konstrukcję modułową – zawsze możesz rozbudować swój system. Jest też możliwe umieszczenie depozytora w sejfie lub – przy dużej ilości zarządzanych kluczy – w pomieszczeniu skarbcowym. W ten sposób klucze są dodatkowo zabezpieczone, np. w godzinach nocnych.

Elektroniczny system zarządzania kluczami

elektronisches Schlüsselverwaltungssystem HTS 425-100 von HARTMANN TRESORE

Dzięki zastosowaniu w depozytorach kluczy elektroniki
w każdej chwili wiadomo, który pracownik o której godzinie pobrał i zwrócił dany klucz – wszystkie działania użytkowników i ruchy kluczy są rejestrowane
i dokumentowane w czasie rzeczywistym. Można przyznawać indywidualne uprawnienia użytkownikom, ich grupom i kluczom. Odpowiednie oprogramowanie pokazuje w komputerze i rozsyła raporty o tym, które klucze są dostępne albo kto i kiedy je pobrał. Zarządzanie kilkoma depozytorami kluczy, znajdującymi się nawet w różnych lokalizacjach, jest możliwe z jednego miejsca przez jednego administratora.

Jednocześnie system zarządzania kluczami cechuje prosta i wygodna obsługa przez ekran dotykowy. Diody obok gniazdek ułatwiają znalezienie żądanego klucza.
Depozytor kluczy można przymocować do ściany
lub zakotwić w podłodze, ustawić jako model wolnostojący bądź wbudować w sejf czy pomieszczenie skarbcowe
dla dodatkowego zabezpieczenia.

Bezpieczne przechowywanie przedmiotów wartościowych

Zalety elektronicznego systemu zarządzania kluczami dają się też dodatkowo wykorzystać do zabezpieczenia przedmiotów wartościowych. W tym celu system
obok gniazdek na klucze może być wyposażony w skrytki. Możliwe jest zarówno takie połączenie, jak i wariant tylko ze skrytkami.

Dostępne są skrytki w różnych rozmiarach i z kilkoma opcjami wyposażenia, np. oświetleniem wnętrza LED, ładowarką USB albo wbudowaną wagą.

###HIDE_KONTAKTBOX###