Dla architektów

Bezpieczeństwo przez planowanie - od samego początku

Skorzystaj z naszego doświadczenia i kompetencji
Proponujemy Ci sejfy wszelkiego rodzaju dostosowane do Twoich projektów i działalności. Odpowiednie sejfy o wysokim standardzie zabezpieczające cenne przedmioty czy wykończona boazerią i w pełni wyposażone pomieszczenie sejfowe dworku myśliwego-pasjonata albo skarbiec dla jubilera – mamy rozwiązania dopasowane do obiektów wszelkiego typu.

Chętnie sporządzimy niezobowiązującą ofertę dla Twojego projektu. Jeśli w naszej szerokiej ofercie podstawowej nie ma sejfu, który Ci odpowiada, to chętnie wypracujemy właściwe rozwiązanie razem z Tobą.

Skontaktuj się z nami - bez zobowiązań
Sejfy dla nieruchomości prywatnych

Nasze sejfy wyróżniają się użyciem wysokiej jakości materiałów, dużą precyzją i prostą obsługą, zgodnie z wysokimi niemieckimi wymogami bezpieczeństwa VDMA (Związku Niemieckich Producentów Maszyn i Urządzeń) bądź VdS Schadenverhütung GmbH (Związku Ubezpieczycieli Szkód Profilaktyka Szkód Sp. z o. o.) według normy europejskiej. Ma to kluczowe znaczenie dla ubezpieczyciela. Jakość jest dla nas priorytetem!

Sejfy dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw

Poprzez kompetentne doradztwo i profesjonalne usługi, chcemy pozyskiwać klientów i stale dbać o ich zadowolenie.
Nabycie systemu zabezpieczeń wymaga indywidualnego, dyskretnego doradztwa i obsługi klienta. Jesteśmy tego świadomi. Dlatego towarzyszymy Ci od pierwszej, niezobowiązującej rozmowy aż do ostatecznego wykonania i zamontowania sejfu. Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji także po zakupie sejfu.

Twój ekspert w rozwiązaniach branżowych
Wykorzystaj nasze kompetencje i obszerną ofertę! Tobie i Twoim klientom proponujemy przemyślane koncepcje sejfów, obejmujące wszystkie obszary ryzyka z zakresu branż:

 • Firmy z oddziałami
  Oddziałom piekarni, stacjom paliw, restauratorom i innym modelom biznesowym z obrotem gotówkowym, gdzie przychody dzienne i zasoby kasowe muszą być zabezpieczone szybko i bez komplikacji także w trakcie ich działania, proponujemy specjalne sejfy wrzutowe – również do montażu w pojazdach dostawczych – oraz antywłamaniowe i ognioodporne sejfy do zabezpieczenia dokumentów i przedmiotów o znacznej wartości w sektorze administracji.
 • Hotelarstwo
  Nasza oferta dla hotelarzy obejmuje sejfy do pokoi i energooszczędne minibary, zestawy skrytek depozytowych, sejfy antywłamaniowe i ognioodporne oraz sejfy wydające klucze i systemy zarządzania kluczami typu e-portier.
 • Salony samochodowe
  Do specjalnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej (od salonów poprzez wypożyczalnie aut i firmy spedycyjne) należą sejfy na klucze (także wielofunkcyjne, tj. z możliwością wyboru wyposażenia wnętrza), depozytory kluczy, jak też sejfy przyjmujące klucze i sejfy transferowe umożliwiające całodobowy zwrot kluczy.
 • Banki
  W sektorze bankowości jesteśmy kompetentnym partnerem w planowaniu, budowaniu i wyposażaniu pomieszczeń sejfowych i skarbców w bardzo wysokich klasach odporności na włamanie. Mamy w ofercie np skrytki depozytowe dla klientów
 • Kliniki i placówki opiekuńcze
  Klinikom i placówkom opieki oferujemy sejfy dla pacjentów, minibary, sejfy na środki odurzające oraz sejfy antywłamaniowo-ognioodporne dla administracji do przechowywania danych osobowych, innych ważnych danych i przedmiotów wartościowych.
 • Instytucje publiczne i samorządowe
  Od pomieszczenia sejfowego przeznaczonego na archiwum przez sejfy na dokumenty do specjalnych sejfów na elektroniczne nośniki danych – oto nasza oferta dla instytucji publicznych.
data.box1.lead
Jakość oferowana przez Hartmann Tresore
Dowiedz się więcej
data.box2.lead
Poznaj historię Hartmann Tresore
Dowiedz się więcej
data.box3.lead
Zobacz i dotknij sejfy w naszym salonie
Showroom
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami