Jakość Made in Germany

Produkty i usługi to nasz znak firmowy

Zarówno w naszych produktach, jak i w usługach związanych z doradztwem i serwisem oferujemy Ci najwyższą jakość.

Dlatego testy weryfikujące odporność naszych sejfów na włamanie i pożar oraz proces certyfikacji zlecamy niezależnym, uznanym instytutom badawczym, jak np. VdS GmbH lub ESSA. Nasze procesy pracy również podlegają wysokim kryteriom. Są one certyfikowane przez VdS GmbH według normy zarządzania jakością EN ISO 9001. Szczegóły i odnośne certyfikaty znajdują się na stronie „Certyfikaty”.

Wiemy, że o najwyższą jakość należy nieustannie dbać, dlatego stale dążymy do udoskonalania naszych produktów i procesów.

Sejfy dla nieruchomości prywatnych

Nasze sejfy wyróżniają się użyciem wysokiej jakości materiałów, dużą precyzją i prostą obsługą, zgodnie z wysokimi niemieckimi wymogami bezpieczeństwa VDMA (Związku Niemieckich Producentów Maszyn i Urządzeń) bądź VdS Schadenverhütung GmbH (Związku Ubezpieczycieli Szkód Profilaktyka Szkód Sp. z o. o.) według normy europejskiej. Ma to kluczowe znaczenie dla ubezpieczyciela. Jakość jest dla nas priorytetem!

Klient zawsze na pierwszym miejscu!

Poprzez kompetentne doradztwo i profesjonalne usługi, chcemy pozyskiwać klientów i stale dbać o ich zadowolenie. Nabycie systemu zabezpieczeń wymaga indywidualnego, dyskretnego doradztwa i obsługi klienta. Jesteśmy tego świadomi. Dlatego towarzyszymy Ci od pierwszej, niezobowiązującej rozmowy aż do ostatecznego wykonania i zamontowania sejfu. Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji także po zakupie sejfu.

Jakość dzięki zaangażowanym pracownikom

Każdy pracownik HARTMANN TRESORE jest zobowiązany dać z siebie wszystko, aby przygotować produkty i usługi wysokiej jakości. Chcemy uczyć się na błędach, by unikać ich w przyszłości. Z własnej inicjatywy analizujemy krytyczne wydarzenia, opracowujemy rozwiązania i niezwłocznie wdrażamy je w życie.

Cena

Naszym celem jest osiągnięcie dla klientów optymalnej relacji ceny do jakości. Stąd mimo naszych wysokich wymagań jakościowych zwracamy szczególną uwagę na racjonalne wykonanie naszych sejfów.

Promujemy nasze wartości w relacjach z klientami, kooperantami, jak również pracownikami, jest ona dostępna innym zainteresowanym kręgom i opinii publicznej.

System zarządzania jakością zapewnia bezpieczeństwo

Wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością oparty na standardzie ISO 9001 ma niebagatelny wpływ na:

  • Zwiększenie zadowolenia klientów przez optymalną jakość
  • Skrócenie czasu reakcji na reklamacje
  • Zmniejszenie ilości reklamacji
  • Poprawa komunikacji wewnętrznej
  • Zadowolenie pracowników
data.box1.lead
Jakość oferowana przez Hartmann Tresore
Dowiedz się więcej
data.box2.lead
Poznaj historię Hartmann Tresore
Dowiedz się więcej
data.box3.lead
Zobacz i dotknij sejfy w naszym salonie
Showroom
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami