Jako eksperci od bezpieczeństwa i ochrony powiemi Ci jak:
Chronić dom i cenne przedmioty
Przechowywać niebezpieczne przedmioty
Zabezpieczyć poufne i ważne dokumenty
Chronić biznes i dbać o poufność klientów
Kim jesteśmy?
Nasza pasja narodziła się ponad 200 lat temu. W Westfalii powstała „Kuźnia i ślusarnia Hartmann”.
Firma do tej pory pozostaje w rodzinnych rękach i wiedzie prym na rynku europejskim jako Hartmann Tresore producent sejfów oraz producent kas pancernych. Hartmann Tresore oferuje wysokiej jakości domowe, biurowe i gabinetowe sejfy oraz kasy pancerne. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ochrony i zabezpieczeń, dzięki czemu dostarczamy sprawdzone i najbezpieczniejsze z możliwych treści.

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Przewodnik po sejfach
attention-photo
Pancerna gablota na modele ze szkłem pancernym

Bezpieczeństwo w domu

Pancerna gablota na modele ze szkłem pancernym

Potrzebujesz szafy pancernej w celu przechowywania biżuterii oraz innych drogich przedmiotów? Chcesz je wyeksponować i cieszyć się ich widokiem? Pancerna gablota na modele i inne wartościowe przedmioty jest idealna, gdy chcesz pochwalić się swoją kolekcją broni, złotej biżuterii czy dzieł sztuki. Witryna z wielowarstwową hartowaną szybą skutecznie zabezpieczy Twój majątek. Gablotę możesz używać również do przechowywania broni oraz cennych rzeczy zarówno w firmie, jak i w domu.

Więcej na temat

Jak wybrać sejf na broń?

Bezpieczeństwo w domu

Jak wybrać sejf na broń?

Dobrze wiemy, że zakup sejfu na broń jest koniecznością dla każdego, kto chce przechowywać broń w domu. Bez względu czy będzie służyła do celów sportowych, obrony osobistej czy myśliwskich. Prawo obowiązujące w Polsce narzuca taki wymóg, dlatego musisz posiadać odpowiednią szafę na broń.Jeżeli szukasz najtańszego rozwiązania, które pozwoli Ci zabezpieczyć uzbrojenie i amunicję, to dobrze się zastanów. Pamiętaj, że budżetowe sejfy nie zawsze są dobrym wyborem, pomimo tego, że spełniają wymagania ustawodawcy. Sprawdź, jak wybrać szafę na broń i na co zwrócić uwagę przed zakupem.

Więcej na temat

Czy sejf domowy jest dla każdego?

Bezpieczeństwo w domu

Czy sejf domowy jest dla każdego?

Sejf jeszcze do niedawna nie był standardowym wyposażeniem każdego domu. Obecnie to jednak się zmienia. Coraz więcej osób korzysta z profesjonalnych zabezpieczeń. Każdy, kto posiada cenne przedmioty czy przechowuje w domu oszczędności, powinien rozważyć kupno sejfu, który ochroni nie tylko przed włamaniem, ale również zabezpieczy przed pożarem.

Więcej na temat

Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami