Jako eksperci od bezpieczeństwa i ochrony powiemi Ci jak:
Chronić dom i cenne przedmioty
Przechowywać niebezpieczne przedmioty
Zabezpieczyć poufne i ważne dokumenty
Chronić biznes i dbać o poufność klientów
Kim jesteśmy?
Nasza pasja narodziła się ponad 200 lat temu. W Westfalii powstała „Kuźnia i ślusarnia Hartmann”.
Firma do tej pory pozostaje w rodzinnych rękach i wiedzie prym na rynku europejskim jako Hartmann Tresore producent sejfów oraz producent kas pancernych. Hartmann Tresore oferuje wysokiej jakości domowe, biurowe i gabinetowe sejfy oraz kasy pancerne. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ochrony i zabezpieczeń, dzięki czemu dostarczamy sprawdzone i najbezpieczniejsze z możliwych treści.

Najnowsze artykuły

Chcesz kupić sejf? 5 błędów, których powinieneś unikać

Bezpieczeństwo w domu

Chcesz kupić sejf? 5 błędów, których powinieneś unikać

Decyzja o zakupie sejfu w domu z reguły pojawia się spontanicznie. Być może w okolicy były włamania, o których słyszałeś od znajomych? Może sam postanowiłeś porzucić przechowywanie gotówki czy kosztowności w skrytce bankowej i samodzielnie zabezpieczyć swoje mienie? A może to kwestia porządkowa i postanowiłeś w końcu opróżnić szuflady ze skarbami i mieć od teraz wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu? Niezależnie od motywacji pierwszy kontakt z tematyką sejfów bywa trudny i łatwo dać się zwieść na manowce. W następnych akapitach podpowiemy, jakich błędów unikać powinni Klienci, dla których zagadnienie sejfu to kompletna nowość.

Więcej na temat

Zabezpieczenie dokumentów w domu i w firmie

Bezpieczeństwo w domu

Zabezpieczenie dokumentów w domu i w firmie

Mimo, że wszechobecna cyfryzacja motywuje do przechowywania wszelkiej dokumentacji w formie cyfrowej, to nadal zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne trzymają wiele dokumentów w wersji papierowej. Nie ma się co dziwić – człowiekowi zdecydowanie wygodniej jest czytać lub przeglądać pisma w postaci materialnej. Ekran monitora męczy oczy i bywa niewygodny.Skoro większość ludzi woli przechowywać pisma firmowe i prywatne w formie papierowej, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie dokumentów. Z tego artykułu dowiesz się, jak przechowywać akta osobowe, dokumenty niejawne bądź prywatne zapiski.

Więcej na temat

Sejf dla kobiety

O sejfach inaczej

Sejf dla kobiety

Drogie Panie, istnieje stereotypowe przekonanie, że sejfy to męska strefa wpływów. Zbudowane ze stali i betonu, ważące kilkaset kilogramów pancerze przywołują na myśl czołg, nie delikatność i zmysłowość związane z płcią piękną. Ponadto istnieje kulturowe uwarunkowanie, że to męską odpowiedzialnością jest zapewnić bezpieczeństwo domowego ogniska, a co za tym idzie – wszystkiego, co się na nie składa. Dziś rozprawimy się ze stereotypami i postaramy się udowodnić, że pozory bardzo w tym przypadku mylą. Macie w sprawie sejfów do powiedzenia dużo więcej, niż nam, mężczyznom, może się wydawać.

Więcej na temat

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Przewodnik po sejfach
attention-photo
Sejf na broń – jaka klasa bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo w domu

Sejf na broń – jaka klasa bezpieczeństwa?

Decydując się na zakup broni palnej musisz zadbać o jej należyte zabezpieczenie. Broń to nie zabawka, to niebezpieczne przedmioty, których bezpieczne przechowywanie leży w Twoim najlepszym interesie, zarówno prawnym, jak i finansowym. Przyjrzyjmy się, jak do tego podejść.

Więcej na temat

Panic room – czym jest pomieszczenie bezpieczne?

Bezpieczeństwo w domu

Panic room – czym jest pomieszczenie bezpieczne?

Nie odkryjemy Ameryki pisząc, że żyjemy w niespokojnych czasach. Zdanie to powtarzają jednak na przestrzeni wieków kolejne pokolenia z nostalgią wspominających lata młodości ludzi, którzy z coraz większą niepewnością obserwują dynamiczny świat. Każde pokolenie ma swoje katastrofy, nasi dziadkowie wojnę, nasi rodzice transformację ustrojową, pokolenie obecnych 30 latków najpierw pandemię, która wywróciła nasz świat do góry nogami, a teraz wojnę w Ukrainie. Wszystko to sprawia, że w ostatnich latach obserwujemy rosnące zainteresowanie nie tylko środkami ochrony mienia, ale i ochrony osobistej, fizycznego zabezpieczenia się przed zagrożeniem z zewnątrz.

Więcej na temat

Dofinansowanie z ZUS-u na zakup szaf na materiały niebezpieczne i łatwopalne

Bezpieczeństwo w biznesie

Dofinansowanie z ZUS-u na zakup szaf na materiały niebezpieczne i łatwopalne

Prowadzisz działalność związaną z używaniem chemikaliów, pralnię, warsztat samochodowy czy nawet restaurację? Masz zakład produkcyjny? A może handlujesz dronami i przechowujesz baterie litowe? Jeśli tak, warto wiedzieć, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi regularny nabór do konkursu o dofinansowanie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. Z pomocą takiej dotacji można sfinansować zakup coraz bardziej popularnych szaf ognioodpornych, które służą do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych i akumulatorów.

Więcej na temat

Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Porozmawiaj z nami