Jako eksperci od bezpieczeństwa i ochrony powiemy Ci, jak:
Chronić dom i cenne przedmioty
Przechowywać niebezpieczne przedmioty
Zabezpieczyć poufne i ważne dokumenty
Chronić biznes i dbać o poufność klientów
Kim jesteśmy?
Nasza pasja narodziła się ponad 200 lat temu. W Westfalii powstała „Kuźnia i ślusarnia Hartmann”.
Firma do tej pory pozostaje w rodzinnych rękach i wiedzie prym na rynku europejskim jako Hartmann Tresore producent sejfów oraz producent kas pancernych. Hartmann Tresore oferuje wysokiej jakości domowe, biurowe i gabinetowe sejfy oraz kasy pancerne. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ochrony i zabezpieczeń, dzięki czemu dostarczamy sprawdzone i najbezpieczniejsze z możliwych treści.

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Szpicbródka – historia najsłynniejszego kasiarza w historii Polski

O sejfach inaczej

Szpicbródka – historia najsłynniejszego kasiarza w historii Polski

Jak każda inna branża, tak i przestępczy proceder polegający na wykradaniu tego, co powinno być bezpieczne, ma swoje legendy. Skoro zaś istnieją legendarni przestępcy, na których historii opiera się scenariusze filmów i których nazwiska zna każde dziecko, to wśród nich nie może zabraknąć Polaków. Dziś przyjrzymy się postaci króla kasiarzy II RP, którego inteligencja mogła zaimponować, a życie przestępcze stało się inspiracją dla powstania etosu dżentelmena-włamywacza, na którym wzorowali się polscy włamywacze przez następne dekady. Być może w jego czasach byli lepsi kasiarze, ale słynniejszych nie było na pewno.

Czytaj dalej

Skok na Hatton Garden Safe Deposit

O sejfach inaczej

Skok na Hatton Garden Safe Deposit

Większości z nas znane są filmy Juliusza Machulskiego o przedwojennych kasiarzach, którzy u progu zawodowej emerytury postanawiają wykraść dobra znajdujące się w bankowym depozycie. W szerszym świecie ogromną popularnością cieszy się seria filmów zapoczątkowanych przez "Ocean's Eleven" opowiadających perypetie grupy złodziei. I choć wydawać by się mogło, że historie znane nam z filmów to tylko fikcja ubrana w atrakcyjny obraz, to zdarzają się prawdziwe historie, w które trudno jest uwierzyć. Do takich przypadków należy skok na Hatton Garden Safe Deposit w Londynie.

Czytaj dalej

Nietypowe sejfy – co możesz trzymać w sejfie?

Bezpieczeństwo i technologia

Nietypowe sejfy – co możesz trzymać w sejfie?

Chociaż sejfy antywłamaniowe czy sejfy ognioodporne instynktownie kojarzą się z możliwością przechowywania pieniędzy i dokumentów, to zdarzają się, wcale nie rzadko, przypadki, kiedy bezpieczeństwo zapewnić trzeba przedmiotom niecodziennym. Istnieją sejfy przeznaczone do zadań specjalnych, dziś przejrzymy nasz asortyment pod kątem najciekawszych przypadków.

Czytaj dalej

Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami