Nasza oferta – produkt miesiąca

ważna do 30.09.2018

Twój osobisty sejf ID –
indywidualny jak Ty!

Pod pojęciem "sejfy ID" kryją się sejfy na przedmioty wartościowe, ozdobione motywami w rozdzielczości HD. Można je więc dopasować do stylu Twojego otoczenia, a nawet stworzyć z nich obiekt szczególnie przyciągający uwagę – przykładowo z powierzchnią o wyglądzie skóry typu vintage, ściany z drewna lub motywem przyrodniczym. Może to znaleźć zastosowanie także w Twojej firmie: sejfy mogą być przykładowo oznaczone Waszym logo.

W naszej małej galerii znajdziesz pierwsze impulsy dla Twojego osobistego sejfu ID.

Od sejfu do Twojego sejfu ID

Krok od "zwykłegon" sejfu do Twojego osobistego sejfu ID jest całkiem prosty:

  • Znalezienie sejfu
    Wybierasz z naszego obszernego asortymentu sejf odpowiadający Twoim potrzebom co do rozmiaru i klasy odporności. W razie potrzeby nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

  • Wybór motywu dla Twojego sejfu ID
    • Następnie wyszukujesz sobie z naszej strony o sejfach ID motyw, którym chciałbyś ozdobić swój sejf. Możesz wybierać spośród 25 rozmaitych obrazów.
    • Jeśli w tym zbiorze nie będzie nic pasującego, skontaktuj się z nami - postaramy się znaleźć razem z Tobą odpowiedni motyw w wymaganej rozdzielczości.
  • Twój sejf staje się sejfem ID

Wysokiej jakości sejf ID tworzy się przez ręczne nałożenie na drzwi lub cały sejf specjalnej powierzchni z motywem własnego wyboru, logo czy ulubionym kolorem.

A jeśli zmieni Ci się gust i upodobania? Żaden kłopot - motywy da się usunąć bez narzędzi. Nie zostają po tym żadne ślady.

Chcesz zamówić sejf ID albo wcześniej wyjaśnić parę kwestii? Po prostu zadzwoń do nas lub napisz e-mail – nasi handlowcy chętnie Ci pomogą.

Naturalnie możesz także wysłać swoje pytania czy sugestie używając naszego formularza kontaktowego nutzen.

Nasze doradztwo jest niezobowiązujące i bezpłatne.