Sejfy ekskluzywne – bezpieczeństwo i piękno w jednej bryle

Sejfy ekskluzywne – bezpieczeństwo i piękno w jednej bryle

sejf premium Egoiste z linii Masterpieces HARTMANN TRESORE

Bezpieczeństwo i technologia Bezpieczeństwo w domu
7 września 2023

Sejfy ekskluzywne Hartmann Tresore to coś więcej niż sejf – to połączenie wysokiej klasy zabezpieczenia i wzornictwa. Są to urządzenia do przechowywania cennych przedmiotów, ale łączą w sobie luksus, design i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Sejfy premium są dla tych Klientów, którzy cenią swoje wartości i równocześnie pragną czegoś więcej niż standardowy "szary", metalowy sejf. Sejfy luksusowe to szyte na miarę, spersonalizowane produkty, które mają zabezpieczać, ale równocześnie zachwycać i "cieszyć" oko. Stanowią wyjątkowy element dekoracyjny przestrzeni, w której się znajdują. Takie są właśnie sejfy premium z linii Signature Safes by Hartmann. Sejfy ekskluzywne dostępne są w różnych stylach i wykończeniach, które pozwalają dopasować je do wnętrza domu czy biura. Nie musisz już ukrywać swojego sejfu w ciemnym zakamarku lub w zabudowie meblowej – ekskluzywne modele są zaprojektowane w ten sposób, aby stanowiły część wystroju pomieszczenia.

Sejfy premium – czym charakteryzują się te produkty?

Produkty premium to przede wszystkim sejfy przystosowane do Twoich konkretnych oczekiwań. Możesz wybrać swój sejf spośród szeregu projektów, które zostały już zrealizowane, zmodyfikować je lub stworzyć coś zupełnie nowego. Co zatem odróżnia te sejfy od standardowych modeli?

Baza sejfubazę stanowi sejf w wyższej klasie bezpieczeństwa wg normy EN 1143 1 (są to sejfy w klasach 0V). Im wyższa klasa sejfu, tym większe wartości można w nim przechowywać i tym solidniejsze jest jego wykonanie. Oprócz sejfów antywłamaniowych bazę mogą stanowić sejfy ognioodporne.

Kolor sejfu, malowanie: sejf można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Najpopularniejsze są sejfy lakierowane na wysoki połysk lub wykańczane specjalnym efektem softtouch.

Zamek: w zależności od Twoich preferencji: sejf może być zamykany na klucz, zamkiem szyfrowym, elektronicznym, biometrycznym lub kombinacją dwóch zamków (wymaganą w sejfach od klasy IV wzwyż).

Wnętrze: układ wnętrza zależy od tego, co zamierzasz w sejfie przechowywać. O samym wnętrzu sejfu przeczytasz w dalszej części artykułu.

Oświetlenie LED: pozwala na doświetlenie wnętrza sejfu po jego otwarciu.

Sprawdź naszą kategorię: sejfy domowe

Ekskluzywne sejfy – wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb

Projektowanie sejfu premium związane jest z luksusem spersonalizowania jego wnętrza zgodnie z Twoim życzeniem. W zależności od tego, co zamierzasz w sejfie przechowywać – mebel w środku można odpowiednio zaprojektować. Oto jak może wyglądać wnętrze takiego sejfu (w oparciu o to, co chcesz w nim zabezpieczyć):

• gotówka, dokumenty – idealnie sprawdzą się półki, w różnej konfiguracji wysokości,

• biżuteria  tu poleca się szuflady wyłożone alcantarą, aksamitem lub specjalne organizery z przegrodami na biżuterię,

• zegarki 
 mogą być przechowywane w organizerach, natomiast zegarki z mechanizmem automatycznym powinny być umieszczone na rotomatach. Więcej o bezpiecznym przechowywaniu zegarków dowiesz się w innym artykule: Jak bezpiecznie przechowywać zegarki?

Luksusowy sejf – wyjątkowe materiały i detale

Ekskluzywne sejfy często są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, fornir, drewno dębowe lub egzotyczne, czy nawet skóra. Detale, takie jak złote okucia, kryształy Swarovskiego czy grawerowane wzory, nadają sejfom niepowtarzalny charakter. To nie wyłącznie narzędzie do ochrony, ale także wyraz indywidualnego stylu.

Podsumowanie

Sejfy ekskluzywne to nie tylko idealny produkt do przechowywania cennych przedmiotów, to również wyraz luksusu i prestiżu. Połączenie designu i funkcjonalności sprawia, że stanowią one doskonały element wystroju wnętrza, jednocześnie oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dla tych, którzy cenią swoje skarby i chcą chronić je w sposób ekskluzywny, sejfy premium stają się naturalnym wyborem.

Dowiedz się także:

Czym powinien charakteryzować się sejf na biżuterię?

Sejfy specjalistyczne Hartmann Tresore – czyli produkty do zadań specjalnych

Skrytka bankowa czy domowy sejf – z którego rozwiązania warto skorzystać?


Polecane produkty

HT Signature #175 - Gold Rush
Sejfy gabinetowe

HT Signature #175 - Gold Rush

HT Signature #170
Sejfy gabinetowe

HT Signature #170

HT Signature #155 - Pink Ellegance
Sejfy na zamówienie

HT Signature #155 - Pink Ellegance

HT Exquisite Louis
Sejfy na zamówienie

HT Exquisite Louis

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami