Kiedy warto wypożyczyć sejf?

Kiedy warto wypożyczyć sejf?
Bezpieczeństwo w biznesie
11 maja 2021

Organizujesz event, w czasie którego musisz zabezpieczyć przed kradzieżą cenne przedmioty o dużej wartości? Rozwiązaniem może być wypożyczenie sejfu jedynie na czas trwania imprezy. Kiedy warto wypożyczyć sejf?

Sejf podczas wydarzeń i eventów

Podczas targów, kongresów, eventów kulturalnych i towarzyskich może okazać się, że potrzebne jest zabezpieczenie kosztownego mienia, które np. będzie w pewnym momencie imprezy prezentowane.

Sejf na pokaz mody

Bardzo częstą sytuacją, w której potrzebny jest sejf, są pokazy mody, w ramach których wykorzystuje się kosztowną biżuterię. Trzeba ją zabezpieczyć zarówno przed pokazem, jak i po nim. Idealnym rozwiązaniem są w takiej sytuacji sejfy do przechowywania biżuterii, wynajmowane jedynie na czas pokazu.

Sejf w obiektach tymczasowych – np. na budowie

Wypożyczenie sejfu ma też sens wtedy, kiedy potrzebne jest zabezpieczenie ważnych przedmiotów w miejscu, w którym nie ma odpowiednio bezpiecznego obiektu – np. na budowie, na której znajdują się jedynie metalowe kontenery robocze.

W takim sejfie na klucze można przechowywać kluczyki do urządzeń budowlanych oraz dokumentację, która nie powinna wpaść w niepowołane ręce.

Może cię także zainteresować:

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami