Pyton (Python) nad Wisłą

Pyton (Python) nad Wisłą
Bezpieczeństwo w domu
11 maja 2021

Wyjątkowy sejf, który zabezpiecza cenne i kosztowne przedmioty przed kradzieżą czy zniszczeniem, a ponadto oferuje nietuzinkowy design, jest już dostępny w Polsce. Jego zakup gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Ale nie tylko. Inwestycji może bowiem towarzyszyć poczucie wyjątkowości.

Dla tych, którzy cenią najwyższą jakość

Sejf „Python” stanowi odpowiedź na potrzeby klientów wymagających. Zwłaszcza tych, którzy poszukują ekskluzywnych rozwiązań z najwyższej półki, a jednocześnie doceniają elegancję. W tym przypadku otrzymują nie tylko produkt zapewniający rewelacyjne zabezpieczenie majątku, m.in.: dokumentów, biżuterii, zegarków czy pieniędzy. Wysoka klasa ochrony przeciwwłamaniowej potwierdzona certyfikatami łączy się z nietuzinkowym designem, pasującym do wielu wnętrz.

Niepowtarzalny design

Estetyka i staranność wykonania przyciągają wzrok. Dbałości o szczegóły towarzyszy wrażenie solidności i wyjątkowości. Projektanci postanowili, że sejf zostanie obity sztuczną skórą imitującą skórę pytona, wysadzaną aplikacjami chromowanymi. Chromowane są także: zamek, uchwyt, osłony zawiasów i bolce, co niewątpliwie dodaje szyku. Z kolei do wykonania wewnętrznej strony drzwi wykorzystano prawdziwą skórę w kolorze kremowym. Dodatkowo poczucie wyjątkowości zapewnia kremowo-biały aksamit, którym wyłożono szuflady.

skórzane obicie python
Funkcjonalność i możliwości

W „Pythonie” jest ich pięć. Są przestronne, co pozwala użytkownikom na różne warianty przechowywania cennych i kosztownych przedmiotów. Producent zadbał o to, aby nie zabrakło uchwytów na pierścionki. Również osoby, które chciałyby bezpiecznie przechowywać swoje wartościowe zegarki, poczują się usatysfakcjonowane. Sejf został bowiem wyposażony w sześć rotomatów. Znajdują się one w górnej części sejfu, nad szufladami. Urządzenia zapewniające optymalne funkcjonowanie zegarków automatycznych rozmieszczono w dwóch rzędach.

wnętrze sejfu python

W dolnej części „Pythona” ulokowano dwie przestawne półki. To rozwiązanie stwarza dodatkowe możliwości zagospodarowania powierzchni wewnętrznej. W tym oraz w pozostałych miejscach sprawdza się kompleksowe oświetlenie LED. Nadaje przyjazny klimat i nastrój, co odgrywa dużą rolę zwłaszcza w przypadku chęci wyeksponowania kolekcji zegarków.

To niezwykły sejf, który spełnia oczekiwania nawet wyjątkowo wybrednych klientów. Producent zadbał, aby docenili oni zarówno standardy oferowanych zabezpieczeń, jak i ich ekskluzywność. Takie połączenie stanowi olbrzymie wyzwanie i wyznacza na rynku jakość.

Te publikacje mogą Cię zainteresować:

Polecane produkty

Exquisite Safe "Chromium"
Sejfy Exquisite

Exquisite Safe "Chromium"

Signature Safe Undercover
Masterpieces

Signature Safe Undercover

Signature Safe Egoiste
Masterpieces

Signature Safe Egoiste

HT Exquisite Louis
Sejfy na zamówienie

HT Exquisite Louis

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami