Sprawdzone pod względem bezpieczeństwa sejfy meblowe segmentu premium

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Przegląd sejfów meblowych

Jeśli myślisz o zabezpieczeniach, które wkomponują się w wystrój domu lub biura, doskonałym rozwiązaniem będą nasze sejfy meblowe.

Obok prezentujemy najpopularniejsze sejfy meblowe. Poniższym przyciskiem przejdź do wszystkich sejfów meblowych.

Sejfy meblowe -
mieszkaj bezpiecznie, śpij spokojnie

Sejfy meblowe można z powodzeniem wbudować w szafy lub biurka. Dysponujemy szeroką ofertą sejfów meblowych w różnych wymiarach i klasach bezpieczeństwa – zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wszystkie modele są przystosowane do zamocowania w ścianie i podłodze.

Ważne dokumenty powinno się przechowywać w miejscu zabezpieczonym przed włamaniem i ogniem. Obowiązuje to przedsiębiorstwa zwłaszcza jeżeli chodzi o ochronę danych osobowych, ale również klientów indywidualnych - utrata dokumentów, ważnych informacji, czy nierzadko bezcennych ozdób i pamiątek rodzinnych wiąże się z poważnymi konsekwencjami.

Oprócz sejfu ściennego najdyskretniejszym rozwiązaniem jest sejf meblowy, który można ukryć w szafie, regale czy w innym meblu.

Sejfy meblowe występują w różnych rozmiarach – zależnie od tego, czy chcesz przechowywać   dokumenty osobiste, czy na przykład obszerną kolekcję numizmatów.

Antywłamaniowe sejfy meblowe

Antywłamaniowe sejfy meblowe możesz wybrać w różnych klasach bezpieczeństwa: od klasy S1 według PN-EN 14450 do klasy I zgodnej z Normą Europejską PN-EN 1143-1. Zabezpiecz się przed włamaniem i zamknij dokumenty i przedmioty wartościowe w antywłamaniowym sejfie meblowym.

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa S1

Małe sejfy meblowe w klasie bezpieczeństwa S1

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa S2

Linia sejfów meblowych klasy S2 w 6 rozmiarach na każdą kieszeń

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa I

Sejfy meblowe najwyższej jakości w klasie I wg PN-EN 1143-1 bez wystających zawiasów lub okuć zabezpieczające przed włamaniem idealne do zabudowy.

Dwa w jednym

Oprócz sejfów meblowych zabezpieczających przed włamaniem mamy w asortymencie również sejfy meblowe chroniące zarówno przed włamaniem, jak i przed ogniem.

Możesz wybierać spośród rozmaitych połączeń klas antywłamaniowych i ognioodporności aż do klasy 0 z 60 minutami ochrony przed ogniem. Chętnie doradzimy wybór sejfu, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa S 1 / LFS 30 P

Lekkie, ognioodporne sejfy meblowe

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa S2 / S 60 P

Małe, ognioodporne sejfy meblowe w klasie S2

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa S2 / LFS 30 P

Szczególnie lekkie, ognioodporne sejfy meblowe

Sejfy meblowe
w klasie bezpieczeństwa 0 / S 60 P

Solidne zabezpieczenie przed włamaniem i pożarem. Skrót „DIS” oznacza, że sejf przeznaczony jest do zabezpieczania magnetycznych nośników informacji, które są znacznie wrażliwsze na wzrost temperatury, a klasa antywłamaniowa 0 zgodnie z PN-EN 1143-1 to znacznie lepsze zabezpieczenie przed włamaniem niż S1 czy S2. Ponadto sejfy wykonane w tej technologii są o wiele cięższe niż S1 czy S2, a znaczny ciężar własny sejfu sam w sobie stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu

Sejfy meblowe
HARTMANN TRESORE

Sejfy meblowe gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Prostymi narzędziami, jak wkrętak i łom, przestępcy potrafią szybko otworzyć okna i drzwi mieszkań, które nie posiadają ochrony przed włamaniem.

Czasem jednak sami właściciele prowokują niebezpieczne sytuacje, w pośpiechu zostawiając otwarte okna, drzwi lub niezabezpieczone przedmioty wartościowe, co jest dużym ułatwieniem dla złodziei. Ostrożność w połączeniu z dodatkowymi zabezpieczeniami wartościowych rzeczy w mieszkaniu zagwarantuje Ci spokój.

Ognioodporne sejfy meblowe

W HARTMANN TRESORE znajdziesz antywłamaniowe i ognioodporne sejfy meblowe chroniące Twoje przedmioty wartościowe. W celu zabezpieczenia magnetycznych czy cyfrowych nośników danych polecamy specjalne sejfy na nośniki danych.

Test sejfu meblowego

Nasze sejfy są dostępne w rozmaitych wariantach, poczynając od niedużych sejfów meblowych w klasie S1 wg PN-EN 14450, a kończąc na tych ze sprawdzoną ochroną antywłamaniową w klasie VdS I i przeciwpożarową (S 60 P). Zabezpieczenie tych sejfów jest testowane przez VdS Schadenverhütung. W tym celu próbuje się otworzyć sejfy różnorakimi narzędziami.

Prawidłowo zamontowane sejfy meblowe gwarantują wysoką ochronę przed włamaniem. Złodziej chce szybko opuścić mieszkanie i szuka wartościowych przedmiotów takich jak tablety, smartfony, gotówka lub ozdoby. Prawidłowy montaż oznacza, że sejf jest mocno przytwierdzony i nie da się go wynieść z mieszkania.

Zakup sejfu meblowego

Sejfy meblowe z certyfikowanym zabezpieczeniem kupisz w HARTMANN TRESORE w najróżniejszych rozmiarach. Nasze modele są przystosowane  do dyskretnej zabudowy w szafach. Już ponad 200.000 klientów zaufało naszym sejfom.