Niepowtarzalny sejf ID – co to jest?

Niepowtarzalny sejf ID – co to jest?
Bezpieczeństwo w domu
11 maja 2021

Choć sejfy zwykle ukrywa się tak, by były niewidoczne, to dziś coraz częściej stają się one dekoracyjnym elementem wnętrza. Skrytkę można bowiem ozdobić tak, by zyskała niepowtarzalny wygląd. Prekursorem w tej dziedzinie jest firma Hartmann Tresore, która właśnie wprowadziła na rynek sejfy ID. Wystarczy wybrać zdjęcie lub motyw w jakości HD, którym pokrywa się sejf. Nie trzeba obawiać się, że takie zdobienie z czasem się znudzi, ponieważ można je usunąć w dowolnym momencie bez uszkodzenia powłoki sejfu.

Sejf ID – estetyka i bezpieczeństwo w jednym
Sejfy zwykle ukrywa się w meblach, a nawet w ścianach i podłodze, np. pod dywanami. Można jednak wybrać solidne zabezpieczenie, które jednocześnie będzie stanowiło element dekoracyjny wnętrza. Coraz więcej osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na klasę ochrony skrytki, ale także na jej estetykę, wyposażenie i materiały, z których jest wykonana. Dlatego też przybywa sejfów, które wyróżniają się swoim wyglądem. Dekoracyjny sejf ID, który pasuje do charakteru i stylu pomieszczenia, to propozycja dla osób, które szukają rozwiązań szytych na miarę i cenią piękny design.
Jak powstaje sejf ID?

Sejf ID swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza nadrukowi w jakości HD na wysokiej klasy folii, którą nakłada się ręcznie na drzwi sejfu lub jego całą obudowę. Nadruk stanowi motyw wybrany przez klienta spośród dostępnych wzorów lub własnych fotografii. Wśród nich są zdjęcia plenerów, zwierząt, materiałów czy detali w różnym stylu. Dzięki temu można dopasować je niemal do każdego wnętrza. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla firm, ponieważ sejf można także pokryć logotypem. Co więcej, wybór sejfów ID jest niemal nieograniczony, ponieważ może stać się nim dowolny model z szerokiej oferty Hartmann Tresore. Oznacza to, że ozdobić zdjęciem lub wzorem można zarówno sejf antywłamaniowy, jak i przeciwogniowy czy skrytkę na broń.

Wygląd sejfu do zmiany

Nadruk w przypadku sejfów ID jest trwały i jednocześnie korzystny cenowo (np. w porównaniu z sejfami artdesign, na których plastyk ręcznie maluje wzór). Nie trzeba także martwić się tym, że z czasem motyw może się znudzić. Folię ze zdjęciem można bowiem w każdej chwili zdjąć bez ryzyka uszkodzenia powłoki sejfu. Dzięki temu możliwe jest ozdobienie sejfu nowym motywem lub przywrócenie obudowie pierwotnego stanu. Nie ma więc obaw, że wygląd sejfu przestanie pasować do wnętrza, np. gdy zmienimy wystrój. Sejf może pozostać stylowy i zmieniać się razem z gustem swojego właściciela.

Przeczytaj nasze inne publikacje:

Polecane produkty

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

  • Odpowiednia wielkość sejfu
  • Rodzaj sejfu
  • Miejsce ustawienia sejfu
  • Klasa odporności a ubezpieczenie
  • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami