Zawęź wybór
Waga
 1. 20 kg
  1139 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 0
  100000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 0
  50000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 285 mm
  2050 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 200 mm
  1400 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 233 mm
  650 mm
Pojemność
 1. 10 l
  1077 l
171 produktów

Sejfy na broń

Jeśli jesteś miłośnikiem broni, z pewnością dbasz o to, żeby była ona jak najlepiej przechowywana. W ten sposób przez bardzo długi czas będzie zachowana w doskonałym stanie, bez ryzyka zniszczenia. W jaki sposób najlepiej przechowywać broń, żeby była jednocześnie zabezpieczona przed kradzieżą? Doskonale w tej roli sprawdzą się sejfy na broń.

Odpowiednie zabezpieczenie posiadanej broni jest również wymagane przez prawo. Nie może być ona dostępna dla osób nieupoważnionych. Dostępne w naszej ofercie sejfy na broń spełniają wszelkie wymogi ustawowe. Posiadając takie urządzenie, przechowywanie dowolnego rodzaju broni nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Projekty sejfów są przemyślane i łączą elegancki wygląd z przemyślanym układem wnętrza. Dostępne są różne modele, które łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Wysoka klasa zabezpieczeń, sejfy wewnętrzne lub samochodowe, różne rodzaje zamknięć – zadbaliśmy o to, żeby broń była dostępna w komfortowy sposób, jak i całkowicie bezpieczna.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.