Zawęź wybór
Waga
 1. 4 kg
  809 kg
Ochrona ubezpieczeniowa
Ochrona ubezpieczeniowa osób
 1. 0
  150000
 2.  
 3. -
Ochrona ubezpieczeniowa przedsiębiorstw
 1. 0
  150000
 2.  
 3. -
Wymiary zewnętrzne
Wysokość zewnętrzna
 1. 213 mm
  1740 mm
Szerokość zewnętrzna
 1. 140 mm
  870 mm
Głębokość zewnętrzna
 1. 80 mm
  900 mm
Pojemność
 1. 16 l
  204 l
53 produktów
Sejfy tego rodzaju mają tę zaletę, że można wrzucić do nich gotówkę lub przedmioty wartościowe (np. puszki z pieniędzmi, koperty, portmonetki kelnerskie, itp.) nie otwierając sejfu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku podmiotów, w których występuje znaczna liczba sprzedawców. Sejfów wrzutowych i depozytowych używa się ich zwłaszcza w gastronomii, solariach, stacjach paliw i wszelkiego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Możliwość deponowania pieniędzy lub przedmiotów wartościowych w sejfie mają wszyscy pracownicy (np. kelnerzy, kasjerzy), zaś tylko określone osoby (np. dyrekcja, kierownictwo) mogą je podjąć.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
 • System bezpieczeństwa
 • Najwyższa jakość
 • Szeroki serwis
 • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
 • System bezpieczeństwa
 • Jakość
 • Serwis
 • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.