Brak produktów odpowiadających zapytaniu.
Szafa na chemikalia i materiały niebezpieczne posiada kilka kondygnacji półek oraz dodatkową szafkę, która zamykana jest oddzielnym kluczykiem. Sama szafa posiada zamek cylindryczny, aby zabezpieczyć zawartość przed osobami postronnymi. Konstrukcja ma odpowiednią wagę i budowę, które uniemożliwiają przewrócenie się szafy przy dowolnym ustawieniu materiałów. Dodatkowa filtracja znajdująca się w drzwiczkach chroni przed zwiększonym stężeniem oparów wydobywających się z substancji niebezpiecznych.

Szafę na chemikalia i materiały niebezpieczne można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Każda z nich może posiadać dodatkowy wentylator, który zwiększy bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto dzięki systemowemu zamknięciu szafa zamyka się automatycznie w przypadku wystąpienia pożaru. Każda wanienka tworząca kondygnację o objętości prawie 20 l pomieści sporą ilość pojemników. Ponadto nasze szafy na materiały niebezpieczne w odróżnieniu od większości modeli dostępnych na rynku są wykonane ze specjalnego, nieiskrzącego kompozytu, który nie koroduje i nie wchodzi w reakcje chemiczne z oparami ulatniającymi się wewnątrz szafy, co znacznie wydłuża żywotność szafy i sprawia że jest to opłacalna inwestycja ze względu na wydłużony czas amortyzacji.

Hinweise zu den
Sicherheits-Einstufungen

Tresore mit einer ausgewiesenen Sicherheitsstufe nach EN 14450 bzw. einem ausgewiesenen Widerstandsgrad nach EN 1143-1 sind von unabhängigen, europaweit anerkannten Institutionen wie der VdS Schadenverhütung oder der ESSA zertifiziert worden und können entsprechend ihrer Sicherheitseinstufung versichert werden.

Erfahren Sie mehr

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów
to nasz cel
  • System bezpieczeństwa
  • Najwyższa jakość
  • Szeroki serwis
  • Uczciwa cena

W celu profesjonalnego zabezpieczenia cennych i ważnych dla Ciebie przedmiotów proponujemy nie tylko sejf, ale pełen pakiet bezpieczeństwa, doskonale dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz mu zaufać - jak zrobiło już ponad 200.000 zadowolonych klientów z całej Europy.

Nasze sejfy wyróżniają się precyzją wykonania przy użyciu wysokiej jakości materiałów zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie: planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.

Jakość i bezpieczeństwo
dla naszych klientów
  • System bezpieczeństwa
  • Jakość
  • Serwis
  • Cena

Dla bezpieczeństwa wszystkich ważnych i cennych przedmiotów proponujemy Ci nie tylko sejfy, lecz pełen pakiet bezpieczeństwa. Możesz mu zaufać – jak zrobiło już ponad 100.000 zadowolonych klientów z całej Europy!

Nasze sejfy wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i dużą precyzją wykonania, zgodnie z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa. Przechodzą testy pod kątem ochrony antywłamaniowej i przeciwpożarowej. Stawiamy na jakość.

„Nie ma rzeczy niemożliwych!“ – oto nasze motto. Oferujemy dyskretne doradztwo i towarzyszymy Ci na każdym etapie planowania, realizacji i zakupu systemu bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta towarzyszy Ci również po dokonaniu zakupu.

Naszym celem jest zaoferowanie Ci produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa w optymalnej cenie.