Sejfy Ekskluzywne, luksusowe

Bezpieczeństwo od 150 lat. Ponad 200.000 klientów na całym świecie.

Piękno i bezpieczeństwo w parze
Sejfy ekskluzywne dla osób mających swój styl

Sejfy ekskluzywne naszej submarki "Signature Safes by HARTMANN" są wykonywane na indywidualne zamówienie i zgodnie z Twoimi życzeniami – od lakieru i armatury do najmniejszego detalu wnętrza – i wyposażone tak, jak chcesz, np. w specjalne szuflady na ozdoby albo rotomaty.

Do uszlachetniania sejfów stosuje się tylko materiały wysokiej jakości: specjalne lakiery z wysokim połyskiem, szlachetne gatunki drewna, najdelikatniejszą skórę i złocone albo platynowane okucia. Chętnie razem z Tobą stworzymy Twój „wymarzony sejf”.

Sejfy do przechowywania zegarków –
wyposażone w rotomaty wysokiej jakości

Na życzenie można wyposażyć sejfy Signature Safes w rotomaty utrzymujące wartościowe zegarki automatyczne gotowe do działania również w sejfie. Sejf na zegarki umożliwia przechowywanie drogocennych eksponatów Twojej kolekcji zegarków. Dzięki naszym sejfom Twoje zegarki będą bezpieczne, punktualne i zawsze pod ręką. Niezależnie od tego czy chcesz bezpiecznie schować „tylko” kilka ulubionych egzemplarzy czy obszerny zbiór zegarków, znajdziesz u nas sejfy na zegarki we wszystkich rozmiarach i klasach odporności.

Twojemu sejfowi na zegarki nadamy kształt w pełni zgodny z Twoimi wyobrażeniami – od koloru i lakieru sejfu przez urządzenie wnętrza aż po najmniejszy szczegół.

Rotomaty są zasilane baterią wysokiej mocy albo prądem stałym.

Poza tym sejf na zegarki można wyposażyć w szuflady lub półki wysuwane, na przykład w całości ze szlachetnego rodzaju drewna lub z frontami szklanymi. Decydujesz także o wyposażeniu szuflad – możesz wybrać wyściółkę aksamitną w barwie sejfu, poduszki na zegarki, przegródki albo uchwyty na pierścionki do przechowywania kolejnych ozdób.

Możliwe jest również urządzenie wnętrza Twojego sejfu z filigranowymi półkami szklanymi w celu reprezentacyjnego przechowywania zegarków i ozdób, podobnie jak montaż osobnej półki lub skarbczyka, będącego dyskretnym miejscem na ważne dokumenty i rzeczy wartościowe.

Oświetlenie wnętrza LED (zakładane na życzenie) pokaże Twoje zbiory we właściwym świetle.

Chętnie Ci doradzimy i stworzymy wspólnie Twój indywidualny sejf do bezpiecznego przechowywania cennych zegarków i ozdób!

Sejfy do przechowywania biżuterii –
indywidualne konfiguracje półek i szuflad

Sejfy na biżuterię są wyposażone w specjalne szuflady i półki do przechowywania drogocennych klejnotów, np. wyściełane listwy na pierścionki, półki na łańcuszki albo przegródki krzyżowe w półkach. Wartościowe ozdoby powinny być zabezpieczone przed dostępem osób trzecich, ale też kurzem, zarysowaniem itp..

Sejf na biżuterię łączy obie funkcje: gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia komfort przechowywania pierścionków, łańcuszków, bransolet i kolii.

Wnętrze jest urządzone zgodnie z oczekiwaniami klienta. Często bywa wytwarzane ze szlachetnego drewna, w kombinacji z innymi materiałami, np. elementami szklanymi albo ekskluzywnymi frontami. Szuflady i półki wysuwane mogą być wyłożone aksamitem lub alcantarą w dowolnym kolorze i wyposażone w listwy na pierścionki, półki na łańcuszki albo przegródkę w półce. Wkomponować można także rotomaty do zegarków automatycznych i oświetlenie wnętrza w technice LED.

Sejfy na biżuterię nadają się więc zarówno do bezpiecznego przechowywania cennych ozdób w mieszkaniu prywatnym, jak i do użytku w sklepach jubilerskich.

Przy tworzeniu zewnętrznej części sejfu również kierujemy się wizją klienta.

Art-sejfy –
sejfy ozdobne stworzone przez renomowanych artystów

Małe dzieła sztuki stworzone przez uznanego na arenie międzynarodowej artystę Jeana Tannous.

Nadaj swojemu mieszkaniu albo przestrzeni biura elegancji i osobistego charakteru, nie rezygnując przy tym z najnowszej techniki zabezpieczeń.

Oczywiście, w tych sejfach także wyposażenie wnętrza możemy urządzić zgodnie z Twoimi  wyobrażeniami. Z chęcią osobiście doradzimy Ci w temacie art-sejfu.

Motywy art-sejfów –
kilka naszych motywów sejfowych:

Sejfy airbrush -
stworzone na życzenie przez naszych artystów

Pozwól upiększyć swój sejf Twoim ulubionym motywem. Sejfy airbrush nadadzą Twojemu domowi indywidualny charakter. Wolisz motyw myśliwski lub sportowy czy chciałbyś mieć na sejfie swój ulubiony obraz – wykonujemy sejfy airbrush według Twojej wizji.

Nasz plastyk zna swoje rzemiosło i według Twoich wytycznych stworzy coś, co naprawdę przyciąga wzrok.

Na życzenie proponujemy eleganckie wyposażenie wnętrza z drewna – także jako rozwiązanie indywidualne.

Wybierz po prostu sejf, szafę dokumentową albo szafę na broń z naszego obszernego asortymentu, odpowiadające Twoim potrzebom i wyobrażeniom co do wielkości i klasy bezpieczeństwa, i przekaż nam obraz lub projekt z Twoim ulubionym motywem.

Twój sejf ekskluzywny –
chętnie Ci pomożemy

Sejfy ekskluzywne to połączenie estetyki z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Produkty odpowiednie dla osób, które cenią sobie perfekcyjną sztukę wykonania. Sejfy premium są niczym dzieła sztuki użytkowej, które swoim stylem wkomponowują się harmonijnie w otaczającą przestrzeń. Sejf wykonywane na specjalne zamówienie klienta to nie tylko piękny wygląd i najwyższej jakości materiały, jak skóra czy egzotyczne drewno, ale także gwarancja pełni bezpieczeństwa. Posiadasz kolekcję drogocennej biżuterii? A może jesteś właścicielem wyjątkowego zegarka? Nasze sejfy z pewnością spełnią Twoje indywidualne wymogi. Zegarki z automatycznymi mechanizmami nakręcającymi zabezpieczamy w sejfach na zabudowanych w nich rotomatach. Nakręcają one zegarki także wówczas, kiedy właściciel ich nie nosi, co zapobiega ich rozregulowaniu. Dzięki temu Twój wyjątkowy zegarek jest zawsze gotowy do użycia i idealnie wskazuje czas oraz pozostałe parametry – nawet, gdy zakładasz go tylko na wyjątkowe okazje.

Masz pytania dotyczące sejfu premium? Nasi specjaliści ds. zabezpieczeń chętnie Ci pomogą – skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub zajrzyj do naszego naszego największego showroomu z sejfami w Polsce. Swoje pytania lub sugestie możesz też wysłać korzystając z formularza kontaktowego.

 

  telefonicznie:

+48 22 850 4045

 

  e-mail'owo:

[email protected]

Który sejf
jest odpowiedni dla Ciebie?

Znajdź krok po kroku sejf dopasowany
do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otwórz wyszukiwarkę sejfu