Pancerna gablota na modele ze szkłem pancernym

Pancerna gablota na modele ze szkłem pancernym

źródło: Kryuchka Yaroslav / stock.adobe.com

Bezpieczeństwo w domu Bezpieczeństwo w biznesie
16 listopada 2021

Potrzebujesz szafy pancernej w celu przechowywania biżuterii oraz innych drogich przedmiotów? Chcesz je wyeksponować i cieszyć się ich widokiem? Pancerna gablota na modele i inne wartościowe przedmioty jest idealna, gdy chcesz pochwalić się swoją kolekcją broni, złotej biżuterii czy dzieł sztuki. Witryna z wielowarstwową hartowaną szybą skutecznie zabezpieczy Twój majątek. Gablotę możesz używać również do przechowywania broni oraz cennych rzeczy zarówno w firmie, jak i w domu.

Uniwersalna gablota na modele broni palnej

Jesteś myśliwym i posiadasz pięknie zdobione modele broni? A może jesteś kolekcjonerem, który chce pochwalić się swoim arsenałem? Posiadanie zwykłej szafy na broń nie daje możliwości pokazania swojej kolekcji. Z kolei trzymanie broni na półce w niezabezpieczonej witrynie jest niezgodne z prawem i niebezpieczne. Gablota na modele umożliwia wyeksponowanie wszystkich posiadanych sztuk broni i skuteczne zabezpieczenie ich przed dostępem innych osób. O konieczności przechowywania broni w sejfie lub zamykanym pomieszczeniu dowiesz się z tego tekstu.

W gablocie na modele broni palnej możesz trzymać zarówno długie karabinki i sztucery, jak i pistolety i rewolwery. Pancerną witrynę możesz dowolnie spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb. To pozwala Ci mieć więcej półek na broń krótką lub dodatkowe stojaki na długą.

Gablota na modele broni palnej idealnie nadaje się do przechowywania broni zabytkowej i czarnoprochowej. Stare sztucery, karabiny i pistolety z pierwszej i drugiej wojny światowej będą się pięknie prezentowały w salonie, bezpieczne za hartowaną szybą.

Jeżeli posiadasz kolekcję broni białej, również powinieneś pomyśleć nad kupnem pancernej gabloty na modele. Przepisy prawa nie zabraniają trzymać szabel, mieczy i pałaszy w zwykłej niezabezpieczonej szafie. Jednak dla bezpieczeństwa własnego i dzieci warto trzymać broń białą w dobrze zamkniętej gablocie. Taka kolekcja często jest bardzo wartościowa, dlatego tym bardziej powinieneś ją skutecznie zabezpieczyć.

Wyeksponuj drogą biżuterię i inne wartościowe ozdoby
witryna pancerna HARTMANN TRESORE w pomieszczeniu na broń

Posiadasz w domu wartościowe przedmioty, które warto wyeksponować, a boisz się ich umieścić w zwykłej witrynie? A może obawiasz się, że Twoje cenne ozdoby mogą zostać skradzione? Umieszczanie biżuterii i innych wartościowych rzeczy na widoku, bez żadnego zabezpieczenia, i to nawet we własnym domu, jest nieroztropne. Rozsądne rozwiązanie to zakup gabloty na modele i inne wartościowe przedmioty.

Pancerna witryna z hartowaną szybą pozwoli Ci wyeksponować najcenniejsze i najpiękniejsze eksponaty. Nie musisz już bać się, że drogocenna biżuteria zostanie skradziona. Wielowarstwowa szyba jest odporna na uderzenia i strzały. Złodziej nie będzie w stanie rozbić jej nawet młotkiem.

Być może boisz się, że umieszczanie wartościowych rzeczy na widoku, nawet w oszklonym sejfie może skusić rabusia. Monumentalna stylistyka witryny odstrasza złodziei. Już po samym wyglądzie można stwierdzić, że do sforsowania drzwi gabloty potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i bardzo dużo czasu.

W gablocie na modele i biżuterię możesz przechowywać również:

 • ● wartościowe przedmioty,
 • rodzinne pamiątki,
 • ● zegarki,
 • ● monety,
 • ● znaczki pocztowe,
 • ● dzieła sztuki,
 • ● drogocenne etykiety alkoholi i podstawki,
 • ● kolekcje owadów.

Gablota na modele o nowoczesnym i przykuwającym wzrok wyglądzie

Gablota na modele nie służy tylko do wyeksponowania i zabezpieczenia wartościowych rzeczy. Jest również atrakcyjnym meblem, który będzie idealnie prezentował się w Twoim salonie. Wygląd witryny możesz dobrać do aranżacji wnętrza.Do wyboru masz kolor jasnego lub ciemnego drewna, a także czerń.

Wnętrze witryny może być wyłożone delikatnym materiałem w dowolnym kolorze. Podświetlenie witryny światłami LED sprawia, że przedmioty znajdujące się w środku są idealnie widoczne i wyglądają jeszcze atrakcyjniej.

Szczegóły związane z zakupem gabloty na modele

Zanim kupisz witrynę, zastanów się, jak dużej potrzebujesz. Wnętrze gabloty może być spersonalizowane i dostosowane do Twoich wymagań. Witryna chroni majątek nie tylko przed włamywaczami, ale również przed ogniem. W przypadku pożaru masz gwarancję, że przedmioty w środku sejfu nie ucierpią.

W cenie gwarantowany jest szybki i sprawny serwis, który pomoże w przypadku jakichkolwiek problemów. Przed zakupem możesz skonsultować się ze specjalistą w celu wyboru wszystkich parametrów i właściwości sejfu. Kosztorys otrzymasz po ustaleniu wymiarów, cech i przeznaczenia witryny.

Jeżeli chcesz, sejf możesz odebrać i zamontować samodzielnie. Warto jednak skorzystać z opcji transportu i profesjonalnego montażu. O nic nie musisz się martwić. Pancerna witryna może zostać dostarczona dyskretnie, aby nikt nie dowiedział się, że potrzebujesz szafy pancernej do przechowywania drogocennych przedmiotów.

Zamawiając gablotę na modele i biżuterię, możesz wybrać sposób otwierania drzwi. Jeżeli lubisz nowoczesne rozwiązania, postaw na zamek biometryczny lub elektroniczny. Do wyboru są również tradycyjne opcje takie jak zamek kluczowy i mechaniczny.

Gabloty na modele i cenne przedmioty są coraz częściej wybierane ze względu na swoją stylistykę. Są one równie bezpieczne, jak tradycyjne sejfy, dzięki czemu nie musisz bać się o bezpieczeństwo umieszczonych tam rzeczy. Możliwość wyboru koloru i spersonalizowania wnętrza sprawia, że gablota idealnie komponuje się z innymi meblami.

Nie czekaj i już teraz zamów ekskluzywną szafę pancerną.

Przeczytaj również nasze inne publikacje:

Polecane produkty

HTE 200-01/E HARTMANN Exclusive Line
Witryny pancerne na broń

HTE 200-01/E HARTMANN Exclusive Line

HTE 220-01/E HARTMANN Exclusive Line
Witryny pancerne na broń

HTE 220-01/E HARTMANN Exclusive Line

HTE 106-02/E HARTMANN Exclusive Line
Witryny pancerne na broń

HTE 106-02/E HARTMANN Exclusive Line

HTE 115-01/E HARTMANN Exclusive Line
Witryny pancerne na broń

HTE 115-01/E HARTMANN Exclusive Line

Na co musisz zwrócić uwagę?

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta z zakupionego sejfu. Weź pod uwagę nasze wskazówki i wybierz sejf idealnie odpowiadający Twoim wyobrażeniom i oczekiwaniom.

 • Odpowiednia wielkość sejfu
 • Rodzaj sejfu
 • Miejsce ustawienia sejfu
 • Klasa odporności a ubezpieczenie
 • Zamek
Konfigurator sejfów
attention-photo
Chętnie Ci doradzimy!
Skontaktuj się z naszymi specjalistami